Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MEND SAVUNMA Glock Türkiye Temsilciliği - 2
Bence de ülkemize gelmesi artık nerdeyse hayal olan glock yerine canik tp 9 tercihi günümüz koşul ve şartlarına göre gayet yerinde olacaktır.
Saygılarımla. ...

Alıntı

Sayın Kuntra

Tercihleriniz ve fiyat fayda dengeniz elbetteki kendi şartlarınız ve silaha sahip olma nedeninizle ilgilidir.

Ben 10000 + atımda mke fişekler ile sıfır sorun yaşadığım bir Browning HP taşıyorum. Attığım poligon mermileri ile bir ithal tabanca ve bir ithal tüfek daha alabilirdim. Ama taşıdığım tabancaya hakim olmanın maddi bir karşılığı olduğuna inanmıyorum.

Gaston Glock hiçbir tartışmaya yer olmayacak şekilde son yüzyılda tabanca kavramındaki en etkili geliştirmeyi yapmış kişidir. Glock ile Canik i Hatta Glock ile HS i birbirinin eşdeğeri kabul etmek tüm taraflara haksızlık olur. Elinizdeki Glock lardan birisini Fiyat/Fayda dan ziyade Gerçek risklere karşı elinizde tutsaydınız iyiydi.

Görüşlerinize saygı duyuyorum fakat yapmış olduğunuz tesbiti yersiz buluyorum.

Saygılar

Tugrul

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
harun, taarruz, Yasin06, serdaraktas, Shepherd
(12-11-2018, 07:57 PM)tugrul demiş ki: Görüşlerinize saygı duyuyorum fakat yapmış olduğunuz tesbiti yersiz buluyorum.

Thumbs Up

Sayın Kuntra,

Görüşlerin en önemli "yersizliği" görüşlerin ifade edildiği konu oluyor. Tüm bu görüşlerin TP9 veya Glock konusunda yapılması gayet normal olurdu. Fakat Glock'un temsilcisinin haberleşme sayfasında yapılması "yersiz" oldu.

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
tugrul, tekoglu, drmehmet, Shepherd
"Tek yönlü iletişim tek başına kullanıldığı sürece çoğu kez etkisiz ya da yetersizdir."

Sanki 10 aydır pek bir haberleşme yok ama neyse, şimdi yersiz bir yorum yapıpta konu başlığını karıştırmayalım. Saygılarımla...

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
tekoglu, mvx, kuntra

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi