Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MEND SAVUNMA Glock Türkiye Temsilciliği - 2
İyi günler.

Maalesef Tulster kılıfları ithal eden kimse yok. Yurt dışından almak durumundasınız.

Saygılar.

Alıntı

İyi günler.

Sn.Lupus ,ithalat ile ilgili yeni bir gelişme var mı? acaba.

Teşekkürler.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
taarruz, ahmetarslan, BSS
Bildiğim kadarıyla ABD' nde 1 milyon USD' ını aşan silah satışlarında Kongre onayı gerekiyor.
Daha öncede ABD'ne sipariş verilen Sig Sauer'lerde bu engele takılmış teslimatları Glock'lardan sonra olmuştu.(Şimdi Türkiye'ye ambargo kervanına AB Ülkeleri de katıldı) Tabi o zaman ABD ile ilişkilerde şimdiki sorunlar yoktu.
Bu durumda ABD Kongresinin bu onayı hemen vereceğini beklemek iyimserlik olur.Bazı Kongre üyeleri bu satışa izin verilmemesi için basına açıklamalarda dahi bulundular.
Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
asicocuk
(19-07-2017, 01:43 PM)Mr.Falcon demiş ki: Bildiğim kadarıyla ABD' nde 1 milyon USD' ını aşan silah satışlarında Kongre onayı gerekiyor.
Daha öncede ABD'ne sipariş verilen Sig Sauer'lerde bu engele takılmış teslimatları Glock'lardan sonra olmuştu.(Şimdi Türkiye'ye ambargo kervanına AB Ülkeleri de katıldı) Tabi o zaman ABD ile ilişkilerde şimdiki sorunlar yoktu.
Bu durumda ABD Kongresinin bu onayı hemen vereceğini beklemek iyimserlik olur.Bazı Kongre üyeleri bu satışa izin verilmemesi için basına açıklamalarda dahi bulundular.
Saygılar.

Sn.Mr.Falcon teşekkürler.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ahmetarslan
İyi günler,

Yeni bir Glock 17 satın aldım daha önceki sayfalarda değinilen yer yer renk farkları benim silahımda da mevcut. Sorum şu şekilde elimde ultra klenz, ultra lube silah bezleri ve otis uzun dönem silah koruyucu bulunmakta acaba bunlarla bir temizleme işlemi yapsam sürgüye zarar vermiş olur muyum ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Saygılar.

Alıntı

Sn. Lupus videoyada gerekli açıklamaları yapmış.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
eucar
Gazanfer Bey,

Çok teşekkür ediyorum, elimden geldiğince konuları okumaya çalışıyorum ama hepsini okumaya vakit kalmıyor ne yazık ki.

İyi günler.

Alıntı

(29-07-2017, 10:33 AM)Bburak demiş ki: Sorum şu şekilde: Elimde Ultra Klenz, Ultra Lube silah bezleri ve Otis uzun dönem silah koruyucu bulunmakta. Acaba bunlarla bir temizleme işlemi yapsam sürgüye zarar vermiş olur muyum? 

Yazmış olduğunuz ürünler silah temizliği ve korunması için üretilmiş ürünlerdir. Silahınıza zarar vermez.

Sadece namlu temizliği için üretilmiş ürünleri sürgüde veya başka silah parçasında kullanmayınız.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
drmehmet
(30-07-2017, 10:07 AM)harun demiş ki: Yazmış olduğunuz ürünler silah temizliği ve korunması için üretilmiş ürünlerdir. Silahınıza zarar vermez.

Sadece namlu temizliği için üretilmiş ürünleri sürgüde veya başka silah parçasında kullanmayınız.

Harun Bey,

Verdiğiniz bilgiler,  ayrıyeten ürünler için de teşekkür ediyorum.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi