Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MEND SAVUNMA Glock Türkiye Temsilciliği - 2
Sn.Üstad.Kabze altı tapa sanırım adı (Grip plug / slug plug) idi. Türkiyede bulma imkanımız varmı? Şirket olarak getirme ihtimaliniz var mı? Her iki sorununda cevabı "hayır" ise yurt dışından satın alma hakkında bilgi verebilirmisiniz.Zira forumda, bu hususta kargo problemleri olduğunu okumuştum.Ama yine de yazmadan duramadım.(Yunanistan'da bir yunan polis memurunun silahında gördüm ama tapayı bana satarmısın demek ayıp geldi.) SmileSmileSmile Sevgi ve saygılarımla.

Alıntı

(03-10-2016, 10:39 PM)lupus demiş ki: Sn.fbalun, Sn.Ahmet Efe' nin açıkladığı gibi yuvada sıkışan şarjörü tabanından çekip çıkarmaya engel olabileceği için bu tür '' tıkaç '' ları pek sevmiyorum.. Smile

Sn.Ahmet Efe, Gaston Dede de der ki '' Ben o deliği cimrilikten değil, suya çamura düşen tabancanın arka tetik grubuna giren su, tortu, pislik drene olsun diye öyle bıraktım...'' . Smile

(03-10-2016, 11:30 PM)demirci57 demiş ki: Mermi yolu yokuştur,
Şarjörleri tokuştur,
Nerde bir grip plug görsen,
Ya gereksizdir, ya boştur... Smile

Bence de gereksiz bir aksesuar ama yine de almak isterseniz,

(30-09-2016, 08:04 PM)asuspc demiş ki: Ürünün linki,

http://www.ebay.com/itm/272081246022?eui...Tags=bu=bu

Bu arada kargo maliyeti için almak isteyenler (her ne kadar bu boşluğun kapatılmaması söylense de ) birleşip tek seferde getirtirse kargo maliyeti azalır. 1 adet için 6 usd , 5 adet için 12 usd kargo çıkıyor.

(30-09-2016, 09:27 PM)demirci57 demiş ki: Sayın asuspc,
Glock tabancanız ve bilcümle aksesuarı tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Kapaklı tıkaçla ilgili naçizane tavsiyem, kapağını çok fazla açıp kapamayın, 40-50 seferden sonra kapak elde kalabiliyor.

Sayın lupus hocamızın tavsiyesiyle ben bu kara tavuğa pamuk tıkama mevzusundan vazgeçtim.

Saygılarımla

Alıntı

Solution of a non-existing problem.

Mevcut olmayan bir problemin çözümü.

Alıntı

(17-10-2016, 10:09 PM)ALO demiş ki: Sn.Üstad.Kabze altı tapa sanırım adı (Grip plug / slug plug) idi. Türkiyede bulma imkanımız varmı? Şirket olarak getirme ihtimaliniz var mı? Her iki sorununda cevabı "hayır" ise yurt dışından satın alma hakkında bilgi verebilirmisiniz.Zira forumda, bu hususta kargo problemleri olduğunu okumuştum.Ama yine de yazmadan duramadım.(Yunanistan'da bir yunan polis memurunun silahında gördüm ama tapayı bana satarmısın demek ayıp geldi.) SmileSmileSmile Sevgi ve saygılarımla.

Sayın ALO, ben Akdeniz Poligon'dan aldım. Ellerinde var, bilginize.

Alıntı

Sn. Lupus hocam,mümkünse MKEK daki Glock-17/19 stok durumu hakkında bilgi rica edebilirmiyim.Hayırlı günler dilerim.

Alıntı

Bugün sonradan pişman olduğum bir davranışta bulundum.Yerli üreticimizin ürettiği polimer gövdeli tabanca almaya karar vermiş esnaf bir dostuma,bırak yerli silahı sana silahın hası Glock alalım dedim.Tabancamı inceleyen dostum birazda benim gazıma gelip Glock almaya karar verdi.Sağlık raporunu yarın alacak,ocak ayı gibi de silahı almayı düşünüyor.Bu nedenden dolayı sayın Lupus ustamdan bilgi almak istedik ocak ayına kadar stokların durumunu öğrenmek istedik.Teşekkürler.

Alıntı

Sn.beckenbauer,

Halihazırda MKEK' da yılbaşına kadar yetecek G19Gen4 ve G17Gen4 stoğu mevcut. Yılbaşından sonra G19Gen4 kritik sayıya düşecektir, G17Gen4 yılbaşını takip eden bir ay sonrasında kritik sayıya düşecektir.

Saygılar.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
Sabri, asuspc, tirendaz, blueokkes, Beckenbauer, heisenberg, lenduha
Sayın Lupus , sanırım Avusturya ambargosu resmileşti , siz daha fazla detaylandırırsınız ama ilk etapta muhtemelen kaptırmatörler sizin bahsettiğiniz süreleri öne çekecektir.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
musti267
Babalari Almanya ile aramiz bozuk olurda evlat bos dururmu! Ne haddineyse uzun zamandir ugrasip duruyordu bu viyana kedileri bizimle. Sozde ambargo son hadsizlikleri oldu!

Su konjukturde artik yerli silah sanayimizin silkelenip kendine gelmesi gerekli. Girsan,Canik,Tisas hatta Sarsilmaz vs vs kendine ceki duzen vermeli,Turk Milletine guven verecek,yabanci muadillerine donup bakmamizi gerektirmeyecek urunler ortaya koymalilar ki hem kendileri kazansinlar hemde biz gururla ve guvenle Yerli Mali kullanalim.

Sanmiyorum ki bir Turk evladi(birkac ozel kolleksiyon urunu haric) esdeger kalitede yerli mali urun yerine elin gavurunun silahini tercih etsin. Bu gibi kriz durumlari avantaja cevirilmeli.

Saygilar...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
yalnizefe, eucar
Sn FRD, hiç şüpheniz olmasın kesin olarak yerli firmalarımız bu kriz durumunu avantaja dönüştürüp fiyatlarına zam yapacaktır. Kalite, güven, ahlak bize bunlarla gelmeyin, bu kavramlar bizi bozar. Varsa kısa yoldan köşe döndürecek tavsiyeniz alalım yoksa bizler zaten bu işlerin piri olmuşuz, fazla lafa hacet yok...

Saygılarımla,

Alıntı
16 üye teşekkür etti:
Pinus, 1905sss, blacksea, durango, FRD, herojd11, Yasin06, eucar, alpago, nutkey, GullyFoyle, Sakin, Ozan60, demasoni, ardenne, kotucenk

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): Tellioglu, 1 Ziyaretçi