Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MEND SAVUNMA Glock Türkiye Temsilciliği - 2
Konuya buradan devam edebilirsiniz.

(01-12-2012, 01:10 AM)MEND SAVUNMA demiş ki: Sevgili Forum Üyeleri;
Yıllardan beri zaman buldukça izlediğim ve izlemekten de keyif aldığım ancak aktif bir biçimde katılamadığım için de hep hayıflandığım ve bu alandaki en iyi forum olduğuna inandığım forumunuzun artık bir çaylak üyesi olmaktan son derece mutluyumSmile
Belki bir kaç gün önce bu foruma aktif bir biçimde katılsaydım, yalnızca Sayın Hakim ve Savcılarımızın yürütülmekte olan projesinden kaynaklanan bir menfaat saikiyle yapılmış olduğu düşünülüceğini varsayarak bu projenin başvuru sürecinin tamamlanmasına müteakip üyeliğimi başlatmış bulunuyorum.
Birçoğunuzun malumları olduğu üzere GLOCK tabancalarının ülkemizde temsilcilik faaliyetlerini yürütmekteyiz ve hem temsil ettiğimiz marka hem de iştigal alanımızla ilgili her türlü destek sağlamak üzere huzurlarınızdayım.
Umarım forumunuza katkı sağlar ve sizden edineceğimiz bilgi ve görgülerle işimizi eskisinden çok daha iyi yaparız.
Tüm üyelerimize tekrar saygılar sunar, aranızda olmaktan mutlu olduğumu bir kez daha ifade etmekten gurur duyarım.

Alıntı

Merhabalar Bugün emniyetten satın alma belgemin çıktığı haberini aldım.
Bir glock 19 sahibi olmayı planlıyorum,kararım bu yönde olursa,Trityum gez arpacık seti de düşünüyorum,ilgili ürün Sn.Harun'da mevcut fakat değiştirme işlemi beni düşündürüyor.Acaba bu konuda yada ileride veya üstadın tavsiyesine göre hemen tetik konnektörünü değiştirmek istersem sizden herhangi bir yardım alabilirmiyim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ahmetarslan
Sn.cemyl23,

Bu konularda yardım almak için ofiste olduğumuz zamanlarda ofise gelmeniz yeter.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Son Akıncı
Lupus üstadım,

Ben de düşünüyorum .Smile)) Değiştirme yaparız değil mi?

Alıntı

Değerli forum üyeleri
Yaklaşık üç aydır yazdıklarınızı dikkatle takip ediyorum. Özellikle üstadlarımızın verdikleri bilgiler ile silah arayışımda doğru bilgileri edindiğimi düşünüyorum. Paylaştığınız bilgi ve tecrübeler için teşekkür ederim. Silah ve atıcılığa ilgi duyanların tek rehberisiniz.
Sayın Lupus üstadım;
Glock 19 sahibi olmak istiyorum ancak bir aydır konya'da araştırmama ve aramama rağmen bizzat glock 19 inceleme fırsatım olmadı. Özellikle elime uygunluğunu kendimce tecrübe etmek için mend savunmaya gelip sizi rahatsız etmemiz uygun mudur? İş sebebiyle perşembe ve cuma günleri ankarada olacağım.
Uygunsa beş dakika da olsa vaktinizi ayırabilrseniz mutlu olurum.
İlginiz için teşekkür eder karşılıksız bu formu vareden tüm üyelere teşekkür ederim

Alıntı

Sn.egnus,

Şu aralar EGM zati tabanca alım ihalesinin ön yeterlilik testleri yapılıyor. Bu nedenle şu aralar sadece sabah veya akşam bir saat kadar ofiste olabiliyorum. Ofiste olduğum saatlerde G19' u inceleyebilirsiniz.

Saygılar.

Alıntı

Merhabalar,
Sakarya ve çevresi için Glock 19 gen4'ü incelemek isteyen arkadaşlar olursa herzaman müsaitim.

Alıntı

Sayın LUPUS;
İlginiz için teşekkür ederim ilk uygun olduğum an şansımı deneyeceğim inşallah size yetişirim.
Çalışmalarınıza kolaylık ve başarı dilerim.

Alıntı

(24-08-2016, 09:44 PM)beretta demiş ki: Merhabalar,
Sakarya ve çevresi için Glock 19 gen4'ü incelemek isteyen arkadaşlar olursa herzaman müsaitim.

Sayın Beretta ;
Yakınlarda inceleme şansı bulamazsam sizi rahatsız ederim. Silah alma iznim anca yetişir ilginiz için teşekkür ederim
bu arada g19 stoğu bitmez inşallah

Alıntı

(24-08-2016, 09:31 PM)lupus demiş ki: Sn.egnus,

Şu aralar EGM zati tabanca alım ihalesinin ön yeterlilik testleri yapılıyor. Bu nedenle şu aralar sadece sabah veya akşam bir saat kadar ofiste olabiliyorum. Ofiste olduğum saatlerde G19' u inceleyebilirsiniz.

Saygılar.

Sn. Lupus EGM ön yeterlilik testini Canik'ten sonraki 5 yıl için dağıtımı yapılması planlanan, her beş yılda bir yapılan rutin ihale için mi acaba yoksa bütün personele dağıtılması için mi yapılıyor acaba ?

Eğer ihaleyi Glock kazanırsa , Canik ihalesinden sonraki bu 5 yılda EGM personeline fiyatta indirim olurmu acaba. Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi