Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sn. turkmenoglu'nun üyeliğinin iptali
Sayın forum yöneticileri,

Bugün foruma girdiğimde, forumun en aktif üyelerinden olan, verdiği bilgilerle forum üyelerini aydınlatan ve aynı zamanda hayat hakkındaki ya da olaylar hakkındaki yorumlarıyla kimi zaman söylemek istediklerimizi söyleyen(aynı fikirde olduğumuz zaman) kimi zaman da karşıt görüşü anlamamızı sağlayan(aynı fikirde olmadığımız zaman) forumdaşımızın üyeliğinin iptal edilmiş olduğunu gördüm. Açıkçası kendi adıma çok üzüldüm. Söylediklerini desteklesem de desteklemesem de yazılarını okumaktan keyif aldığım bir forumdaşımdı.

Eğer çok özel değil ise üyelik iptal sebebini söyleyebilir misiniz?

Teşekkürler.

Açıkçası ben de çok merak ettim , hali hazırda çok aktif olmayan forumda (sanırım amaç da bu değil) bolca yazan ve çoğunlukla katıldığım bir üyeydi.

Bana kalırsa konu fazlaca satış işleminin ticari olduğunun düşünülmesi gibi geliyor.

1 üye teşekkür etti:
KaraKartal1903
Şahsen benim hiç bir tahminim yok ancak dediğiniz sebebin çok mümkün olmadığını düşünüyorum. Mesajı gördükleri zaman forum yöneticileri eğer çok özel bir durum yoksa gerekli açıklamayı yapacaklardır.

Saygılar.

1 üye teşekkür etti:
KaraKartal1903
Merak etmeyin, politik konularda fikir beyan ettiği için 5 günluk uzaklaştırma aldı.
Lütfen sadece silahları ve savunma konularını tartışalım.
Teşekkürler.

1 üye teşekkür etti:
KaraKartal1903

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi