Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalashnikov ( SAIGA ) Av Tüfekleri
(05-10-2016, 08:10 PM)SKN demiş ki: Sn. Hasso1

.410 modeli için büyük kapasite şarjör alma şansımız varmıdır acaba? 10 lu yada 5 li ?

Rusya'dan siparişimiz var 10 kapasiteli tahminim Aralık ayında elimizde olur.
Beni ararsanız daha ayrıntılı bilgi verebilirim.

Alıntı

Sn. Hasso1,

Ankara da tüfeği görebileceğimiz yer var mı?

Alıntı

Sn. Hasso önümüzdeki hafta başında işlemlere başlayıp bir tanede benim almak arzum var.

YouTube içerisinde birçok Saiga 410. videosu var. Bunlarda namlu üzerinde Ak-47 gezi takılı ve el kundağı daha kısa, gaz boruları görünen modeller var. Şu an getirdiğiniz modellerden aldığımızda silah bu tür modifikasyonlara uygun mudur? Eğer uygunsa bu tür parçalardan ve varsa tambura tarzı ürünlerden getirtme planınız var mı?

Şu an paket içeriğine dahil olmayan 10 lu şarjörlerin birim tahmini fiyatları hakkında bilgi sahibi iseniz belirtebilir misiniz? ( Rakamlar makul olduğu durumda bir hücum yeleğine sığacak kadar 5 adet almak isterim )

Saygılar

Alıntı

(08-10-2016, 04:46 PM)talaymu demiş ki: Sn. Hasso1,

Ankara da tüfeği görebileceğimiz yer var mı?

Dögol caddesi üzerinde (MKE çaprazında) Silahşör Av Bayii
Bünyamin Usta yardımcı olacaktır.

Alıntı

(08-10-2016, 09:14 PM)mimaslan demiş ki: Sn. Hasso önümüzdeki hafta başında işlemlere başlayıp bir tanede benim almak arzum var.

YouTube içerisinde birçok Saiga 410. videosu var. Bunlarda namlu üzerinde Ak-47 gezi takılı ve el kundağı daha kısa, gaz boruları görünen modeller var. Şu an getirdiğiniz modellerden aldığımızda silah bu tür modifikasyonlara uygun mudur? Eğer uygunsa bu tür parçalardan ve varsa tambura tarzı ürünlerden getirtme planınız var mı?

Şu an paket içeriğine dahil olmayan 10 lu şarjörlerin birim tahmini fiyatları hakkında bilgi sahibi iseniz belirtebilir misiniz? ( Rakamlar makul olduğu durumda bir hücum yeleğine sığacak kadar 5 adet almak isterim )

Saygılar
Gaz Tüpü gözüken modellerin en uzunu 43cm namluya sahip ve bu da TSE870 uygun olmuyor. Bu yüzden belirttiğiniz modelleri ithal edemiyoruz. Saiga 410 için uygun olduğunu belirten tüm aksesuar ve upgrade kitlerini uygulayabilirsiniz.

Alıntı

(13-10-2016, 01:18 PM)hasso1 demiş ki:
(08-10-2016, 09:14 PM)mimaslan demiş ki: Sn. Hasso önümüzdeki hafta başında işlemlere başlayıp bir tanede benim almak arzum var.

Saygılar
Gaz Tüpü gözüken modellerin en uzunu 43cm namluya sahip ve bu da TSE870 uygun olmuyor. Bu yüzden belirttiğiniz modelleri ithal edemiyoruz. Saiga 410 için uygun olduğunu belirten tüm aksesuar ve upgrade kitlerini uygulayabilirsiniz.

Sn. Hasso1

Şuanki mevcut .410 modelinin namlu boyu 48cm mi acaba?

Alıntı

Standart namlu uzunluğu 483mm.
Kısıtlı saydıa 570mm namlu uzunluğuna sahip olan 410 larımızda var.

Alıntı

(07-10-2016, 10:23 AM)hasso1 demiş ki:
(05-10-2016, 08:10 PM)SKN demiş ki: Sn. Hasso1

.410 modeli için büyük kapasite şarjör alma şansımız varmıdır acaba? 10 lu yada 5 li ?

Rusya'dan siparişimiz var 10 kapasiteli tahminim Aralık ayında elimizde olur.
Beni ararsanız daha ayrıntılı bilgi verebilirim.

Sn. hasso1

Bu konuda sizinle nasıl irtibat kurabilirim acaba? Site üzerinde özel mesajlaşma olmadığı için numaranızı isteyemedim.

Alıntı

5324834300

Alıntı

Cevabı öğrendim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi