Glock 43 aldım!
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock 43 aldım!
Saygıdeğer forum üyeleri,

Öncelikle şehitlerimize rahmet diliyorum. Umarım bu zor günleri birlik beraberlik içerisinde geride bırakız.

Bu moral bozukluğu ile uzun zamandır beklediğim Glock 43' ü Ankara' ya giderek almış bulunmaktayım. Şimdi Sn.lupus' un yazısını gördüm, halbuki İstanbul ' da da satışa çıkarılmış sanırım.

Ankara' da silahı sadece cam vitrinde görebiliyorsunuz. Tutmanıza izin vermiyorlar, bak ve ister al ister alma durumu var. Allah' tan feryadımı duyan ve benden önce alan bir arkadaş silahı kutusundan çıkarıp incelememe izin verdi yoksa vitrinden iyice bit kadar gözüken 43 yerine 26 almak üzereydim...Sonuçta olmayan moralimiz iyice bozularak silahı alıp evimize döndük.

Selam ve dua ile...

Alıntı

Hayırlı olsun.

Alıntı

Allah hayırlı etsin.

Alıntı

Sn.lupus,

Glock 43 için kılıf öneriniz var mı?

Fobus veya Glock' un Sport Combat polimer kılıfını düşünmekteyim,sürgüde çizilmeye neden olur mu ?

MEND Savunmada veya yurt içinde 43 modeli için uygun kılıf bulma şansımız var mıdır?

Selamlar...

Alıntı

Sayın mrözden,
Hayırlı olsun.Fotoğraf paylaşırsanız kendi adıma memnun olurum. Tam oturan kılıf için maalesef biraz bekleyeceksiniz gibi duruyor.
Kutu içeriğini ve şarjörleri de merak ettim.Şarjör tabanları düz müdür?
1911 aldıktan sonra ben de Glockumu subcompacta geçirmeyi düşünüyorum.
Saygılarımla.

Alıntı

Hayırlı olsun kaza bela gelmesin inşallah.
@mrozden kocaman ellere sahip değilseniz bence moralinizi bozmaya devam etmeyin, sevmeye çalışın eminim ki tat vermeye başlayacağı noktalar olacaktır buda silahınızı sevmenizi sağlayabilir.

Alıntı

Sn. mrozden silahı sevmeden mi aldınız?

Alıntı

Silahdan son derece memnunum elime tam uygun ozellikle bekledigim bir modeldi. Benim gibi risk altinda olmayan sivil amacli silah severler icin tasimaya cok uygun ve rahat bir silah.
Moral bozuklugu yanlis anlasildi. Silahdan dolayi degil, MKEK' de silahi almadan once elime alip incelememe izin vermedikleri icindi...En yakin zamanda resimleri paylasagim.

Tesekkur ederim herkese.

Alıntı

(24-07-2016, 05:36 PM)mrozden demiş ki: SN.LUPUS
Glock 43 için kılıf öneriniz var mı?
fobus veya glock un sport polimer kılıfını düşünmekteyim,sürgüde çizilmeye neden olur mu ?
mend savunmada veya yurt içinde 43 modeli için uygun kılıf bulma şansımız var mıdır?

Glock'un G42/43'e uygun spor polimer kılıfı yok. Fobus'ta da böyle bir ürün yok. Bu markaları "düşünürken" modelleri incelediniz mi, yoksa sadece ümitle mi düşündünüz bilemedim.

Blackhawk'tan G42 ve G43 modellerine uygun Serpa CQC (sağ el) siparişimiz var yolda geliyor.

[Resim: z6KOx6.jpg]

A.R.C. polimer iç kılıf siparişimiz var ama henüz Blackhawk stoğuna girmediği için bir sonraki partiye kaldı.

[Resim: UDJM14.jpg]

Ayrıca G43'e de uygun ölçülerde yeni maşasız TecGrip iç kılıflar geliyor. Bu kılıfların dış kumaşı daha önce (yanılmıyorsam) Sharkskin adıyla çıkan bir kumaş türünden. Kılıf, pantolon kumaşına bir şekilde tutunuyor ve maşayla tutturmaya ihtiyaç kalmıyor. Aşağıdaki standart IWB modeli:

[Resim: eurASf.jpg]

Bir de cep içi TecGrip kılıfı var. Bu tip, cebe girebilecek kadar küçük subcompact tabancalar için bence iyi bir derin gizleme taşıma seçeneği:

[Resim: PJl8VS.jpg]

Alıntı

Yeni tabancanız hayırlı olsun.Silahınızı güzel günlerde güle güle kullanınız.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi