Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 4.4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COLT® Türkiye'ye Geri Dönüyor...
Merhabalar, bu yıl (2016) içinde tekrar Colt markasını MKE standlarında görme şansımız olacak mı acaba sayın hasso?

Alıntı

(13-10-2017, 09:50 PM)mantis demiş ki: Merhabalar, bu yıl (2016) içinde tekrar Colt markasını MKE standlarında görme şansımız olacak mı acaba sayın hasso?

Sn.mantis siz yılbaşında 10'dan geriye saymadınız sanırım Smile  Hâla 2016'da kalmışsınız.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mantis
sn. alpsaral çok haklısınız bir anlık dalgınlıkSmile haftanın yorgunluğuna veriniz Smile 2017 demek istemiştim Smile

Alıntı

(07-06-2017, 11:40 PM)hasso1 demiş ki: Öncelikle silahlara gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.
Silah yetmediği için Ankara'ya kadar gelip silahına kavuşamayan veya farklı model almak zorunda kalanlardan da benim de bir miktar sorumluluğum olduğu için özür diliyorum.
Silahın ilgi göreceğini biliyordum. Ancak bu nebze bir ilgi ne ben ne MKE ne de silah camiası beklemiyorduk. Ayrıca bunu bir deneme siparişi olarak planlamışdık.
Şimdi ne yapacağız: MKE'ye yeni bir sipariş talebi için haftaya başvuracağız. Evet 200 adet olmayacaktır, fakat bu siparişinde 1000 lerle ifade edilebilecek bir rakkama ulaşması beklenmemeli.
Herkese yetecek kadar var dediğim için de üzgünüm. Soran kişilerin sadece 1 tabanca alacağını  düşünmekle hata etmişim. Geçmişi artık unutalım, yeniliklere bakalım. Perdeyi arayalım;
Bu siparişte şu sloganı kullanacağız galiba:
COLT Toplu tabanca Türkiye'ye geri dönüyor.

Sayın Hasso böyle bir açıklama yapmıştı tabi son durum ne oldu kendisi daha net bilgi verir zira HS'ler Taurus'lar epey yoğun.Tabi Colt tabancalardan binlerce gelse bile MKE'de yeniden bir black friday çılgınlığı yaşanması muhtemel.

Alıntı

sn. Rockatansky işte ben de o açıklamadan sonra gelen siyasi ambargo mevzularının üzerine endişeye kapıldım açıkcası. ben de elinde belgesiyle bekleyen tayfadanım Smile

Alıntı

İthalat lisansımızı aldık ve üreticiye Ağustos itibarıyla teslim ettik. Üretici ihraç lisansı için başvurdu. İhraç lisansının Kasım ayında hazır olacağını tahmin ediyoruz. 60 gün üretim ve nakliye süresi ilave edersek Ocak ayında vitrinlerde olabilir.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Rockatansky, mantis, ckenarli, Saka, murat5555, BSS
Sn. hasso1 cevabınız ve ilginiz için teşekkürler Smile aşırıya ve fazla detaya kaçmayaksa gelecek olan modeller ve fiyat aralıkları ile de bilgi almamızın bir mahsuru var mıdır acaba?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
BSS
Başarılarınızın ve hizmetlerinizin devamı temennisiyle, Colt severlere hayırlı uğurlu olsun. Ben de yeni aldığım Colt 1911 National Match Gold Cup 45 acp tabancamı, değerli forum üyeleri ve üstadlarıyla paylaşmak istedim.
[Resim: DSC_6443.jpg]

[Resim: DSC_6445.jpg]

[Resim: DSC_6457.jpg]

[Resim: DSC_6466.jpg]

[Resim: DSC_6467.jpg]

[Resim: DSC_6469.jpg]

[Resim: DSC_6470.jpg]

upload pic

[Resim: DSC_6471.jpg]

[Resim: DSC_6476.jpg]

image hosting

[Resim: DSC_6482.jpg]

image host

Alıntı
22 üye teşekkür etti:
alpi, pasa_7676, wubıh, lapal, karabasan, taarruz, heisenberg, 1905sss, mercator, kotucenk, asuspc, serdaraktas, xeorx, S@riyerli, efe1753, şahin44, hymer, derinoz, Vectra, Ercan 45, hasso1, ismicey

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi