Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 4.4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COLT® Türkiye'ye Geri Dönüyor...
Sn. Lupus Ustam,

Bu durum böyle devam edecek ise biz hiç yaz aylarında bir Glock hayali kurmayalım bari.. Malum, asıl kaptırmatör saldırısı markanız üzerinden olacağından, hatta Glock 19 modeliniz muhtemelen 09:00 da bitti diye yüzümüze MKE bön bön bakacağından, boşuna kendimizi üzmeyelim mi? Huh Sad  Saygılarımla,

Alıntı

Alanlara hayırlı olsun. Alamayanlar üzülmesin. Bunlar brezilya sınıfı 2. Sınıf çelikmis. Kendi eski Coltunu satmaya çalışan bir abimiz böyle demişti... Saka bir yana yaşadıklarınızı okuyunca gercekten uzuldum. Kazaya kurban giden bir dosyam vardi; şimdi iyi ki gitmis bu kadar emekten sonra gidip alamasam kahrolurdum diyorum.

Saygilarimla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
NG1 Doğan Tanka
Öncelikle silahlara gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.
Silah yetmediği için Ankara'ya kadar gelip silahına kavuşamayan veya farklı model almak zorunda kalanlardan da benim de bir miktar sorumluluğum olduğu için özür diliyorum.
Silahın ilgi göreceğini biliyordum. Ancak bu nebze bir ilgi ne ben ne MKE ne de silah camiası beklemiyorduk. Ayrıca bunu bir deneme siparişi olarak planlamışdık.
Şimdi ne yapacağız: MKE'ye yeni bir sipariş talebi için haftaya başvuracağız. Evet 200 adet olmayacaktır, fakat bu siparişinde 1000 lerle ifade edilebilecek bir rakkama ulaşması beklenmemeli.
Herkese yetecek kadar var dediğim için de üzgünüm. Soran kişilerin sadece 1 tabanca alacağını düşünmekle hata etmişim. Geçmişi artık unutalım, yeniliklere bakalım. Perdeyi arayalım;
Bu siparişte şu sloganı kullanacağız galiba:
COLT Toplu tabanca Türkiye'ye geri dönüyor.

Alıntı
22 üye teşekkür etti:
Yasin06, kuzeybuzulu, Vefasiz, batuhanvurall, cevik1911, PersonalDefence, pasa_7676, blacksea, ombra, kazanci, al-me, Karacula, S@riyerli, Gazanfer, NG1 Doğan Tanka, alone61, Fruktoz23, DaRkNeSs-, Ruhsuz, Pistov, umrdmr, msari
Sn hasso1;

Kapora veya bedelinin tamamını ödeme karşılığında dilediğimiz modeli ithal edebilirmisiniz.? Böyle bir imkanımız olurmu?

Alıntı

Hasan Bey, bu durumu ne yazık ki bende beklemiyordum Ankaraya uzak olduğum için bende kaçırdım. Yeni partinin gelmesi hem bizim hem de sizin açınızdan yararlı olacaktır. Sonuçta sizin dediğiniz kar marjını baz alırsak o kadar bürokrasi uğraş veriyorsunuz bunun karşılığında sadece 3 saat sırada beklemekle çıkarcı insanlar sizin kazancınızın çok daha fazlasını bir nevi sizin üzerinizden sağlıyorlar. Yeni partilerin gelmesi ve iç piyasanın doyması bu kişilere karşı da herkesi mutlu edecektir.

Alıntı

Reklam jingılımız hazır.

Colt hem alan pişman hem de alamayan.

Şaka bir yana insanların bu şekilde hücum etmesi silahın saatler içerisinde tükenmesi hoş bir şey değil.Bürokrasinin de pek yardımcı olduğu söylenemez.

Maalesef bu iş lobicilik yapmadan olmuyor.Herkes topu birine atıyor.Ben silah imalatçılarına atıyorum onlar hemen kanun koyucuya atıyor.Kanun koyucu muhtemelen emniyet kriminal dairesine atar.Bize olumlu görüş gelmedi der.

Sonuç elde var sıfır.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
asuspc, ismicey
Sn. hasso1, öncelikle şahsım adına yapmış olduğunuz ithalat ve satış esnasına kadar olan yardımlarınız adına sizlere teşekkürü bir borç bilirim. Ben ve bugün sayenizde colt marka tabanca temin eden (birden fazla temin edip, ticaret boyutunda aç gözlü olan kaptırmatör alımları hariç) tüm forum üyeleri adına size teşekkür ederim.
Saygılarımla..

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
asuspc, hasso1
Dönüşü muhteşem oldu ...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
umrdmr
Kıymetli Üyeler,
İnanılır gibi değil. Bari stok kayıtları,görsel ve fiyatları 1 hafta kalsaydı MKE sitesinde. Ramazan mübarek gün rüya görmüş gibi olduk.
Şu millete yapılan zulüme bakın!

Alıntı

Çözümü forum boyutlarını aşan ve bin yıldır konuştuğumuz meseleleri ikinci plana alıp, yeni Colt sahibi arkadaşlar biraz inceleme yayınlasalar da içini dışını bir güzel görsek, görgümüz bilgimiz artsa harika olacak.

Alıntı
21 üye teşekkür etti:
tirendaz, heisenberg, alone61, UUU, Borz, harun, sem, xeorx, Vefasiz, citronium, DaRkNeSs-, kotucenk, Gazanfer, madenci08, BSS, mimaslan, ismicey, Ozan60, lupus, AsmTR, umrdmr

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi