Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 4.4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COLT® Türkiye'ye Geri Dönüyor...
Benim mutluluğum fiyata bağlı.
Ama her halükarda gelmesi güzel. Gerçi sizin getirdikleriniz büyük ihtimal Çin üretimi, Necatibey'dekiler Osmaniye'dekiler Amerikan üretimidirSmile

Alıntı

Sn.hasso1, Günün en güzel haberi.Allah utandırmasın.Sizin gibi kişilerin ellerinde bu beygirler küllerinden tekrar doğacaklar.
1911 kere Maşallah diyelim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ahmetarslan
Tebrik ediyorum Hasan Bey.Son bir haftadır rüyamda görsem inanmayacağım şeyler oluyor.Bu da onlardan birisi ama iyi olan.Gerçek Colt olmadıktan sonra 1911 almanın manası olmadığını düşünmüşümdür hep,bu yüzden sahip olamadım.Sayenizde inşallah olur.
Model O1091 benim sahip olmak isteyeceğim model.Getirtebilirseniz kendi adıma çok iyi olur.Naçizane tavsiyem Colt larda 9mm ve ufak modelleri getirmeyin,zira Colt alıcısı standart 5" namlulu ve 45 lik kullanmayı tercih eder.Bu benim görüşüm.Renkler ve zevkler tartışılmaz.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Dmrahmet, ahmetarslan
Toplu modelleri de göz ardı etmeyin.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
Çok İyi.

Alıntı

Çok güzel bir haber.Evet bir ev parası istenen 1911 ler İnş'Allah insaflı bir fiyatla satılmaya başlanır.

Şimdi 50000 tl ye ev nerede denilebilir?Bunun 1+1'i köy evi bağ evi pek çko versiyonu olabilir.Elbette 50000 tl bir araba parası edebilir de etmeyebilirde.

Sn Hasso daha çok markayı sizinle beraber görmek isteriz.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ahmetarslan
Tebrikler... Bu günlerde duyduğum en güzel haberlerden biri. İnşallah tez zamanda makul bir fiyat ve geniş bir çeşitle şu beygiri vitrinde görürüz..
Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ahmetarslan
Hayırlı olsun, bol kazançlar dilerim. Darısı H&K'a.

Alıntı

Sadece otomatikler mi gelecek ? Ya toplular. ? MKE de S&W gitti gideli doğru düzgün bir toplu kalmamıştı .

Alıntı

Güzel haber.Hayırlı olsun şimdiden.İnşallah HS fiyatlandırma politikasını bunda da sürdürürsünüz Hasan Bey.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi