Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 6 Oy - 4.17 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En son ne yaptınız(ürün, hizmet)?
Sn karabasan çok değerli bir hediye olacağı kesin. Her insana sizin gibi bir dost nasip olmaz. İnşallah verdiğiniz değeri size veren bir dostunuzdur. Dostluğunuz daim olsun. Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
karabasan
(12-06-2019, 03:44 PM)karabasan demiş ki: Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Güzel bir tecrübe olacak benim için. Kıymetini bilecek bir dostum için yorulacağım, buda apayrı bir keyif olacak.

Saygılarımla.

Hay Allah ne gerek vardı sn. Karabasan benim için bu kadar zahmete.. 
Çok mahçup oldum şimdi vallahi.. Big Grin Tongue
Şaka bir yana ellerinize sağlık. 
Şanslı bir dostunuz var Thumbs Up
Saygılarımla

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
waltherslv, karabasan
Sn. Bren hayata bakış açınız muhteşem. Neşeniz daim olsun.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Bren Lazoli, karabasan
PVC boru kelepcesi ile; 12 cal fişek taşıma ve kolay yükleme aparatı. Şu an kesme-biçme işleri ile uğraşıyorum. İlk aldığımda hem genişti, hemde kolları çok uzundu. Çakı ile kısaltıp, hava tabancası ile daralttim. Bittigin de, 10 fişek kapasiteli olacak. Birleştirip, sabitlemek kaldi. Uygun bir arka plan olmadığı için yarına kaldı bu is.

[Resim: IMG-20190623-171733.jpg]

[Resim: IMG-20190623-171505.jpg]

[Resim: IMG-20190623-171515.jpg]

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Karagoz, efe1753, Acemi Silahşör, Sabri, tirendaz, alpago
(23-06-2019, 05:59 PM)karabasan demiş ki: PVC boru kelepcesi ile; 12 cal fişek taşıma ve kolay yükleme aparatı. Şu an kesme-biçme işleri ile uğraşıyorum. İlk aldığımda hem genişti, hemde kolları çok uzundu. Çakı ile kısaltıp, hava tabancası ile daralttim. Bittigin de, 10 fişek kapasiteli olacak. Birleştirip, sabitlemek kaldi. Uygun bir arka plan olmadığı için yarına kaldı bu is.

Sayın Karabasan,

3 Yıl önce yapmıştım, neredeyse bedavaya mal olmuştu. Belki çalışmanızda faydası olur:

Hızlı yükleme kemeri projesi

Size kolay gelsin

Saygılar

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
karabasan, nsyuksel, lenduha, tirendaz
Sayın Sabri çok güzelmiş, çok aydınlatıcı oldu benim için. Çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sabri

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi