Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En son ne yaptınız(ürün, hizmet)?
Bırakın silah kültürünü halen en basit emniyet kemerini bile takmayan bir toplumuz ve hatta maalesef kendi arkadaşlarımdan bile (görece hali vakti yerinde ve min. lisans mezunu) 5 yaşındaki oğlum scooter kullanırken kask taktığı için eleştiri alabiliyorum. Tüm bunlar yüzünden şahsen ben poligona gitmeye bile korkuyorum.

Alıntı

[Resim: IMG_20160712_184641.jpg]

Meyve bıcagını yontarak, bowie (mini) yapmaya calıştım. Bu deneme, benim icin bir donum noktası oldu.

Saygılarımla.

Alıntı

Meyve bıcagını yontarak, bowie (mini) yapmaya calıştım. Bu deneme, benim icin bir donum noktası oldu.

Bir daha kesinlikle yapmamak için mi Sn.karabasan. Smile

Saygılar .

Alıntı

Sayın Xlll; ufkumu açtı desem. Nasip olursa en kısa surede, tam anlamiyla bıçak yapacagim. Sizin av merakınız olduğunu hatırlıyorum. Kısmet olursa size bir yüzme bıçağı yapacağım.

Saygılarımla.

Alıntı

Aslında yapıp ortaya koyduğumuz bir şey yok, elin adamı yapmış, bize satmış, biz sadece tamir ediyoruz, elimizden ancak bu geliyor, acı ama hakikat bu.

[Resim: P_20160715_200615_1_p_zps55pnlah1.jpg]

[Resim: P_20160715_200605_1_p_zpsgg2ofp0o.jpg]
Saygılarımla.

Alıntı

Evde güzel bir geyik boynuzu parçası vardı. Ben de Bauhaus'dan 25 liralık bir Mora alıp kabzasını değiştirmeye karar verdim.
[Resim: rmmbg7.jpg]
[Resim: 2yl6vxl.jpg]
[Resim: wwcjzp.jpg]

Daha önce de kabza yapmıştım ama ilk defa pirinç balçak kullandım.

Saygılarımla

Alıntı

Elinize sağlık Sn. Alonewolf, güzel iş çıkarmışsınız. Tangı kabzeye ne ile sabitlediniz?

Alıntı

Hizmet değil de benimkine yardım diyelim .

Yeni doğmuş sokak köpeklerine mama aldım . İş yerinin bahçesinde konakladılar .

[Resim: image_zps6j2jmmwz.jpeg]

Karınları doyunca hepsi uyku moduna geçti . Smile

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
YgtBey, Haritacı1461
(17-07-2016, 11:49 AM)Dost demiş ki: Elinize sağlık Sn. Alonewolf, güzel iş çıkarmışsınız. Tangı kabzeye ne ile sabitlediniz?

Teşekkür ederim Sn. Dost, geç görmüşüm mesajınızı. Bison marka genel amaçlı şeffaf epoxy yapıştırıcı kullandım. Bauhaus ve Koçtaş'dan bulunabilir.

Saygılar

Alıntı

En son bu inceleme videosunu yaptım sizler için Smile sık sıkta yapacağım .

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi