Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En son ne yaptınız(ürün, hizmet)?
Malesef Böke Tuncer beni hayal kırıklığına uğrattı. 2 ay öncesinden randevulaştığımız halde oradayken bir türlü bana bilgi vermediği için 2 defa dönüş uçağımı değiştirdim tabiki her seferinde hatırı sayılır ceza ödeyerek fakat nedenini hala tam olarak anlayamadığım nedenlerden dolayı hiç istemediğim halde başka yerlerde atıış yapmak zorunda kaldım. Sırf hiç birşey yapmadan dönmemek adına!!!

Alıntı

Sizin durumu bilmediğimden bir şey diyemeyeceğim Sn baracudadiver. Ancak ben de 1 ay önce aldığım randevumda önceden anlaştığımız deposit'i ödedim ve bir kaç gün kala mail ve telefonuma SMS de geldi. Kendisi de bizzat aradı... Aksi durumda kendilerini de sıkıntıya düşüren bir durum ortaya çıkardı, sonuçta ticari bir kurum... Önceden bir ödeme yapmış mıydınız? Aksi durumda o günü revize etmezler ve başka etkinlik alırlar.

Saygılarımla.

Alıntı

(19-04-2018, 12:44 PM)baracudadiver demiş ki: Malesef Böke Tuncer beni hayal kırıklığına uğrattı. 2 ay öncesinden randevulaştığımız halde oradayken bir türlü bana bilgi vermediği için 2 defa dönüş uçağımı değiştirdim tabiki her seferinde hatırı sayılır ceza ödeyerek fakat nedenini hala tam olarak anlayamadığım nedenlerden dolayı hiç istemediğim halde başka yerlerde atıış yapmak zorunda kaldım. Sırf hiç birşey yapmadan dönmemek adına!!!
Sayın baracudadiver
Atış yaptığınız yeri, lokasyonunu ve takribi poligon ücretini paylaşmanız mümkün müdür?
Saygılarımla..

Alıntı

(19-04-2018, 10:17 PM)lenduha demiş ki: Sizin durumu bilmediğimden bir şey diyemeyeceğim Sn baracudadiver. Ancak ben de 1 ay önce aldığım randevumda önceden anlaştığımız deposit'i ödedim ve bir kaç gün kala mail ve telefonuma SMS de geldi. Kendisi de bizzat aradı... Aksi durumda kendilerini de sıkıntıya düşüren bir durum ortaya çıkardı, sonuçta ticari bir kurum... Önceden bir ödeme yapmış mıydınız? Aksi durumda o günü revize etmezler ve başka etkinlik alırlar.

Saygılarımla.

Sayın lenduha,
Bu eğitim için ödediğiniz ücreti paylaşmanız mümkün müdür? Gerçekten merak ettiğim bir konu. Bir gün Las Vegas a gidersem ki çok istiyorum, Böke Tuncer in poligonuna mutlak suretle uğramak istiyorum.
Saygılarımla...

Alıntı

Beni bozar oralar. Ben mne poligona gidiyorum. Kimse suratıma bakmıyor. Kalabalıksa zor nefes alıyorsun. Güvenlikçiler varsa 300 - 500 kişi oluyor içeride Smile

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
lenduha, Ahmet Efe, DaRkNeSs-, tirendaz, Cem1964
(19-04-2018, 10:36 PM)DaRkNeSs- demiş ki:
(19-04-2018, 10:17 PM)lenduha demiş ki: Sizin durumu bilmediğimden bir şey diyemeyeceğim Sn baracudadiver. Ancak ben de 1 ay önce aldığım randevumda önceden anlaştığımız deposit'i ödedim ve bir kaç gün kala mail ve telefonuma SMS de geldi. Kendisi de bizzat aradı... Aksi durumda kendilerini de sıkıntıya düşüren bir durum ortaya çıkardı, sonuçta ticari bir kurum... Önceden bir ödeme yapmış mıydınız? Aksi durumda o günü revize etmezler ve başka etkinlik alırlar.

Saygılarımla.

Sayın lenduha,
Bu eğitim için ödediğiniz ücreti paylaşmanız mümkün müdür? Gerçekten merak ettiğim bir konu. Bir gün Las Vegas a gidersem ki çok istiyorum, Böke Tuncer in poligonuna mutlak suretle uğramak istiyorum.
Saygılarımla...

Sn DaRkNeSs-,

Eğitim paketlerine, buna bağlı atacağınız mühimmat sayısına, hatta eğitim alacağınız kişi sayısına (biz 2 kişi idik) göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Direkt bağlantı kurmanız durumunda daha sağlıklı bilgi alırsınız sanıyorum. Ancak 1000'e yakın atış yapacağınız kapsamlı bir eğitimin 1000+ USD civarlarında olduğunu söyleyebilirim.

Alternatif olarak Çekya'da, Ukrayna'da 5-6 günlük ciddi eğitim veren kurumlar da var bu arada. Yine forumdan bir arkadaşla "taktik" eğitimi nasıl ilerletiriz diye bakınırken rastgelmiştik.

Belki moderatörler mevzuat nedeni ile ancak yurt dışında alabileceğimiz bu tür eğitim konuları için yeni bir başlık açarlar ya da mevcut bir başlığa kaydırırlar.

Saygılarımla.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
DaRkNeSs-, tirendaz, ombra, husrev, Cem1964, madenci08, serdaraktas

Saygılarımla.

Sayın lenduha,
Saygılarımla...

Atış yaptığım yerin linki aşağıda  bulabilirsiniz. rezervasyonla atışa gidilebiliyor. sabah 7:00 ve öğlenden sonra 13:00
de günlük iki tur yapıyorlar. Otelden alıp tekrar otele bırakılıyorsunuz. yaklaşık 1 saat süren bir yolculukla Arizona eyaletine geçilip çölde kurulmuş ve istasyonlardan oluşan bir poligona geliniyor burada aynı zamanda ATV ile çölde Cross yapma ve grand canyon'a helikopter turu imkanı da var. 

https://bulletsandburgers.com

Alıntı

(20-04-2018, 11:52 AM)lenduha demiş ki:

Saygılarımla.

Sayın lenduha,
Saygılarımla...

Sn DaRkNeSs-,

Eğitim paketlerine, buna bağlı atacağınız mühimmat sayısına, hatta eğitim alacağınız kişi sayısına (biz 2 kişi idik) göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Direkt bağlantı kurmanız durumunda daha sağlıklı bilgi alırsınız sanıyorum. Ancak 1000'e yakın atış yapacağınız kapsamlı bir eğitimin 1000+ USD civarlarında olduğunu söyleyebilirim.

Alternatif olarak Çekya'da, Ukrayna'da 5-6 günlük ciddi eğitim veren kurumlar da var bu arada. Yine forumdan bir arkadaşla "taktik" eğitimi nasıl ilerletiriz diye bakınırken rastgelmiştik.

Belki moderatörler mevzuat nedeni ile ancak yurt dışında alabileceğimiz bu tür eğitim konuları için yeni bir başlık açarlar ya da mevcut bir başlığa kaydırırlar.

Saygılarımla.
Ben epey bir zamandır araştırıyorum.Bulgaristan ve Bosna-Hersek gibi ülkelerde de eğitim veren kurumlar var.Keza Slovakya'da da Bana en makul Çek ya geldi ama gelgelelim Hotin seferine çıkan genç Osman misali.Ukrayna ile giriş yapacağım.Takktik eğitim olmayacak biraz poligon takilmacasi olacak.Benim gitmeyi planladıgım üç poligondan ikisi sanırım iyi eğitmenlere sahip ama Ingilizce bildiklerini düşünmüyorum.Yinede izlenimlerimi kısa metrajlı sessiz sinema şeklinde ( ki pek videolarda güzel tınılı çıkan bir sesim yok) anlatmayı planlıyorum.Bu arada Avrupa'da pek çok yer var.Danimarkasindan tutun Balkan ülkelerine kadar.Bu noktada biraz imkanlar birazda çalışmak istediğiniz okul-egitimci önemli.Emekli atış eğitmeni bir polisle mi çalışmak istersiniz yoksa ömrü özel operasyonlarda dünyanın sayılı özel kuvvetleri egitim yapmış bir özel kuvvet mensubuyla mı gibi gibi.

Esenboğa,-Aşti arasında bir yerlerden tüm foruma selamlar.Yarın Kiev Sapsan'da olacağım.Oralarda bir yerde Centr A'da mevcut sanırım taktik eğitim veren yer orası.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
Karagoz, mimaslan, m16a2, alone61, tirendaz, sem, PersonalDefence, DaRkNeSs-
Arkadaşlar, Amerika da turist vizesi ile gelip silah eğitimi almak yasak, başınız ağrıyabilir, bilginize...

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
Ahmet Efe, alpago, sem, sparus, DaRkNeSs-, serdaraktas, harun, Xlll
Atis yapmak serbest ama degil mi sayin ilksurfer?
Burada bulamayacagimiz capta ve ozellikte silahlarla orada atis yapmak mumkun zira.. Smile
Saygilarimla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi