Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 6 Oy - 4.17 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En son ne yaptınız(ürün, hizmet)?
Türk okçuluğu ile uğraşan arkadaşlarıma; 4 zırh delici, 25 hedef (puta) oku, 2 menzil oku üzeri minyatür ve bunları taşımak için ok kutusu yaptım. Kutu üzeri ise lale motifi yaptım. Şu an hala tüy ayıklıyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Olight ve Hults Bruk markalarının ithalat evrak hazırlıkları tamamlandı , Chris Reeve firması sipariş listesi oluşturuldu , dükkanı açtık çalışıyoruz

Saygılar

Alıntı

Milletimin bilinçli ve donanımlı bir silahsever olması için yaptıklarımızı sayarsak baya bir iş yapmışız.
Bir de yurtdışına para vermemek için kendi yan fişekliğimi yaptım.
5 cm enli dişi erkek cırt bant, 4 cm enli siyah lastik, silikon bazlı çift taraflı köpük bant varsa 5 cm (2.5 cm buldum iki sıra yaptım.)
Dişi cırt sırtına silikon bazlı bant yapıştırıp temizlenmiş tugek gövdesine yapıştırıldı.(tetik pimine denk gelen yeri kestim ki söküp takarken zor olmasın.)
Erkek cırt sırtına 21 mm boşluklar ile işaretledim.(12 Ga eni )
Lastiği 4 cm pay vererek işaretlenen yerlere dikilir.
Son köşeye tutaç seklinde brit tutturulur.
Saddle side hazır.

Alıntı

8 adet muhtelif kalite ve ebatta bıçak ve bir tanesi S30V çeliğinden mamül olmak kaydıyla, 3 adet çakıyı 1000, 2000 ve 3000 lik Japon su taşlarıyla biledim.

Bir daha da bilemem! Smile

[Resim: Biel.jpg]

Not: Aşırı konsantrasypndan dolayı; "Mavi Dosya"yı fotoğraf karesinin içerisine koymayı unutmuşum, umarım "Mavi Dosya"sız da bana inanırsınız. Wink

Alıntı

(10-07-2016, 07:32 PM)hacimurat demiş ki: Milletimin bilinçli ve donanımlı bir silahsever olması için yaptıklarımızı sayarsak baya bir iş yapmışız.

Çevremdeki silah sevenlere forumdan okuduğum ve edindiğim bilgileri aktarıyorum, yorgun mermi, Kulaklık, Gözlük, Silah temizliğinde yapılan hatalar,Düğüncü mantığının ne kadar yanlış olduğunu ve nelere mal olduğunu, silah kültürü, vs. vs. Konularla silah sevenleri bilinçlendirmeye devam ediyorum. Umarım faydamız dokunuyordur.(Tabi ki bu bilgilendirmeye TT forum Ailesinin çok faydası oluyor, Hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.)

Saygılarımla..

Shy

Alıntı

Sn Begdli;

Size zuzaylı gibi bakmaya başladılarsa sorun yok ama henüz başlamadılar ise daha çok bilgi aktarımında bulunmanız gerekiyor baştan söyleyeyim. Bir de ihtiyarlar ile iddialaşmayın Smile

Saygılarımla

Alıntı

Optima marka red dot ile Aimpoint' in arasındaki farkları , 17 tek kurşun atışı sonunda, optima yı dağıtarak anlattım .

Haaaa.... Dedi , Smile .

Bu ifadeyi duyunca "paralaks free " olayına haliyle girmedim . Yoksa arkadaşta dağılacaktı. Smile

Tüfeğin üzerinden söküp oğluna oyuncak olsun diye verecek .

Alıntı

Yaz tatili münasebeti ile, çocukları gezdirmek adına, 14 günde, Florida-California arasında cross-country 10bin km üzeri yol yaptım.

Araba kullanmaktan canım çıktı ama inanılmaz güzel seyahatti.SadBig Grin

[Resim: 28127405772_3e409ea12c_c.jpg]

[Resim: 27951107630_563c0fefcb_c.jpg]

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
erhank9, sarp kılıç, Guven Guven
Peder bey için bir adet çakı kılıfı (Opinel No 9)... Gecikmiş bir babalar günü hediyesi oldu.

Alıntı

(10-07-2016, 10:09 PM)turkmenoglu demiş ki: Sn Begdli;

Size zuzaylı gibi bakmaya başladılarsa sorun yok ama henüz başlamadılar ise daha çok bilgi aktarımında bulunmanız gerekiyor baştan söyleyeyim. Bir de ihtiyarlar ile iddialaşmayın Smile

Saygılarımla

Efendim uzaylı gibi baksalar iyi çoğu zaman neredeyse sopa yiyecek hale geliyorum Smile . Dediğiniz gibi ihtiyarlar ile iddialaşmaya gelmiyor, bir balık sinek börtü böcek'den açıldı mı konu vay anam vay , hemen verdikleri cevap: 30 yaşında adamsın biz 50 yıldır silah taşıyoruz sen kim bizlere silah dersi vermek kim git saçmalıkları başkalarına anlat.......Big Grin Gibi cevaplarla ucuz yırtıyorum, İlerleyen zamanlarda yaşlı amcalarla beraber yaptığım silah sohbetlerini video halinde yayınlamayı düşünüyorum güzel bir komedi olacağı kanaatindeyim...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi