Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kırıkkale kısa 9 emniyet mandalı
Bir dostumun ata yadigarı kısa 9 bir kırıkkalesi var. Düşme sonucu emniyet manivelası kırılmış. Tabanca çalışır durumda. Sadece göze çirkin geliyor. Bu parçayı temin edebileceğimiz bir yer var mıdır? Ya da satışı yasak bir parçaysa ki sanmıyorum tamir ettirebileceğimiz İstanbul il sınırları içinde bir adres bilen telefon verebilecek bir forum üyesi var ise şimdiden teşekkür ederim. Silah ruhsatlıdır yanlış anlaşılmak istemem. Yol belgesi çıkarmak yorucu olduğundan satın alma ve kendimiz takmayı düşündük.

Alıntı

İstanbul içi bu parçayı temin edebileceğim bir silah tamir atölyesi yok mudur? Arkadaşlar bulabilirsem sürpriz olacak dostuma. Bir de ortopedik kabza ısmarladım tabancanın makyözü olacağım.

Alıntı

İstanbul Aksaray da Muhammet Usta var Vatan Silah diye hatırlıyorum firma ismini, telefon numarası kayıp ettim ama Emniyet Müdürlüğünün arka sokağın da (eski esnaf kime sorulursa bilinir) forumda arkadaşlar da yardımcı olurlar adres ve iletişim hakkında
Saygılar

Alıntı

Sayın waltherslv,

Mecidiyeköy'de Blaster av bayii Dursun ustada bulabilirsiniz.

02122116161

Saygılar

Alıntı

(08-07-2016, 04:07 PM)m.zmrt demiş ki: İstanbul Aksaray da Muhammet Usta var Vatan Silah diye hatırlıyorum firma ismini, telefon numarası kayıp ettim ama Emniyet Müdürlüğünün arka sokağın da (eski esnaf kime sorulursa bilinir) forumda arkadaşlar da yardımcı olurlar adres ve iletişim hakkında
Saygılar

''Muhammet Usta'' Kocasinan caddesi. Gsm : 0532 747 23 68

Alıntı

Sn. BekciHursit ilginize teşekkür ederim. Yarın arayıp temas kuracağım.

Alıntı

Sn. Endulus Çok teşekkür ederim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi