Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steyr Mountain Hunter
Sayın Saygıdeğer Forum Sakinleri, Allah nasip ederse bayramdan sonra STEYR SCOUT almak için işlemlere başlayacağım ancak açıkçası biraz endişelerim var. Aslında yersiz sayılır ancak güven konusunda desteğe ihtiyacım var. Özellikle Sayın Yivlici Üstadım ve Sayın xlcod3r Üstadım , tüfekle alakalı (benim için önemli) görüşlerinizi merak ediyorum. Hali hazırda bir BLASER R8'e sahibiyiz. Bir de STEYR almak istiyorum. İkisi arasında farklar nelerdir? Farklı bir disiplin gerektiriyor mu? Eğer afaki farklılık yoksa almayacağım. Ne dersiniz?

Alıntı

Sayın Usame merhaba,

Audi sahibiyim Skoda da yanina alayım mı gibi bir soru olmuş. Eğer blaser ile yakın bir kalibre ise çok gereksiz bir alım olacaktır. Ama derseniz ki Blaser a kıyamam da steyr alırsam dağa bayıra ormana rahat giderim o zaman da isabetli bir karar olacak... sorunuza tam cevap için blaser teknik özellikleri ve alım amacınızla steyr kullanım amacını belirtirseniz ustadlar daha kolay bilgi vereceklerdir...

Saygilarimla

Alıntı

(01-07-2016, 02:15 PM)trkmustafa demiş ki: Birisi CZ den baska ne gelecegini adli adinca soyleyebilir mi?

Hele bi kesinleşsin, MKE siparişi geçsin, duyururuz.

Alıntı

(05-07-2016, 08:30 AM)usame demiş ki: Farklı bir disiplin gerektiriyor mu?

Bütçe disiplini gerektirir.

Alıntı

Ben bu tüfekle ilgili MKE'e mail attım ve tüfeğin fiyatının 700$ olduğunu neden burada 7200$'e satıldığını sorduğumda
''steyr marka mountain hunter model yivli av tüfeğinin üretici firma fatura çıkış fiyatı 2.000,00 $ civarı olup gümrük masrafları, kurum kârı ve savunma sanayi destek fonu ile fiyatı 7.205,62 $ olmuştur'' diye cevap geldi.
Şimdi mesajlarıda okuyunca 1499$ olduğunu ve Steyr Scout olduğunu gördüm.
Neyse daha fazla laf etmek istemiyorum yoksa banlanıcam.

Alıntı

STEYR alma sebebim açıkçası atışa ve ava gittiğimde (ki genelde babamla beraber giderim ) tek tüfekle yetinmeyelimdi.
Bu sebepten iki tüfek sahibi olmak istiyorum.
Blaser; şunu söylemeliyim Blaser'in tetiği çok güzeldi. Özellikle geçenlerde denediğim bir 30.06 Browning'den sonra.
STEYR ise malesef hiç deneme şansın olmadı. Cevaplarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim. Zamanınızı harcadım.

Hayırla kalın.

Alıntı

Sayın usame merhaba

Bir kişiye iki tüfek ile, iki kişiye bir tüfek arasında ciddi fark var. Bence bu açıklamalarınızdan sonra size Steyr hayırlı olsun güle güle kullanın demek kalıyor...

Blaser tetiğini Steyr de de bulamazsınız. Aynı zamanda seri atış imkanı olarak Blaser ile yaptığınız serilikte atış da Steyr ile yapamacağınız aşikar. Bunu bilgili biri olark değil duyduklarımdan ve seyrettiklerimden edindiklerimle oluşan yüzeysel fikrimdir. Yine de şu an alınabilecek ve benim de aklımı çelen ve videolarından sonra gerçekten özellikleri ile çoğu amatör avcı ve atıcının beklentilerini fazlasıyla karşılayacak bir tüfek olduğunu düşünüyorum.

Saygılarımla

Alıntı

Birileri fazla dayanamamis. MKE de Steyr lar tukenmis. Alanlara hayirli olsun.

Alıntı

Sn.harun, siz mi getireceksiniz yivlileri? Bu arada mühimmat tedariği kıtlığına karşı bir çözüm planınız var mı?

Rica etsem Steyr sahipleri fotoğraf paylaşımı da yapabilirler mi?

Saygılar.

Alıntı

Çatal ayakları açamayanlara bilgi: Bunlar içerden vidalanmış olup kundağı sökerek vidadan kurtulabilirsiz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi