Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şapka tavsiyesi
Arkadaşlar selam,

Yaz ve sıcaklar feci bastırdı. Bugün 35 derece gördüm bir ara. 40 dereceden bahsediliyor.

40 yaş üzeri hele de benim gibi hipertansiyonu olanlar güneşten uzak durmalı. Güneşe çıktığında da korunmalı. İki tane adidas spor şapkam var. Ama bugün birisi uv korumalı özel şapkalardan bahsetti. Ne dersiniz pazarlama, satış taktikleri mi gerçekten farklı şapkalar mı?

Atış, doğa faliyetleri, antreman ve spor yapanlar, saha da çalışan arkadaşlar, iş gereği dışarıda olanlar vs. şapka ne kullanıyorlar acaba? Tavsiye veren olursa sevinirim.

Bahsettiğim şapkalar aşağıdadır.

[Resim: col_zpsbgyxatby.jpg]

[Resim: lafuma_zpswqmdrnlj.jpg]

[Resim: lafuma2_zpswtxmxsbf.jpg]

[Resim: nface2_zpslnsrdb5q.jpg]

[Resim: nface_zpshxtdcta8.jpg]

Alıntı

Sn. 1905sss,
UV koruması hakkında bir yorumum yok fakat önceliğiniz güneşten maksimum korunma ise daha çok alanı örten yuvarlak şapkaları (boonie hat) öneririm.
http://www.decathlon.com.tr/arpenaz-100-...99612.html
http://www.decathlon.com.tr/forclaz-100-...28029.html (UV korumalı)

Saygılarımla

[Resim: big_e983a63c12684117a9fdf7a788edfc7f.jpg]

Alıntı

Sn Rangeman,

Tavsiye ettiğiniz model çok güzel. Teşekkür ederim. Benim gösterdiğim modellere göre de daha kullanışlı. Ama ben aynı zamanda işe giderken falan kullanacağımdan cesaret edip alamadım. Gömlek üzerine normal şapka idare olur ama bu sanki biraz göze batar gibi geldi. Ama tüfek atışı, av, kamp, açık hava vs. için kesinlikle bu olur.

Columbia şapkaların arkası cırt cırt lı. Eğer kafa yapınız çok küçük değilse cırt cırtlar ancak ucundan birbirine yapışıyor. Zor kavuşmuş gibi kötü duruyor. Hiç güzel gözükmüyor.

North Face arka ayar yeri cırt cırtlı değil. Ayar yapılan birleişik lastik benzeri bir şey var. Çok kullanışlı geldi. Onu seçtim. kullanıp memnun kalıp kalmadığımı paylaşırım.

Alıntı

Sn. 1905sss,
Rica ederim, güle güle kullanınız.

Alıntı

"UV Protection." da önemli tabiki ama ben, "Glock Perfection." diyorum. Smile

[Resim: PSX_20160620_182827_zpsaujk9ar5.jpg]

Değerli bir ağabeyimin hediyesi. Bu ara hediyelerden yüzüm gülüyor.

Sn. 1905sss, konuya limon sıktı isem affınıza sığınır, özür dilerim.

Saygılarımla.

Alıntı

Decathlon'daki bu modeli öneririm. Ense koruması istenirse çıkıyor.

[Resim: image_zpsskjzstfj.png]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi