Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P99 Gövde Çatlağı
Arkadaşlar bu linkte almanya'dan profesyonel bir atıcının IPSC de kullanmış olduğu 70,000 mermilik
P99 macerası var,silahta kırılan parçanın "Cam" olduğundan bahsetmiş,emin olmamakla beraber sanırım bunun namlu kilit dişlisi olduğunu düşünüyorum daha sonra silah incelenmek üzere fabrikaya geri yollanmış.
Ama ilk jenerasyon bir walther için 70 bin mermi hiç fena bir rakam değil,özellikle son revize versionların dahada sağlamlaştırıldığını hesaba katarsak...

http://www.speedshooter.de/html/walther_p99.html

Google translator kullanarak sayfayı gayet muntazam bir şekilde ingilizceye çevirmek mümkün.

Alıntı

Arkadaşımla bereber aldığımız 1.nesil p99 larımızda ilk resimdeki çatlağın aynısı milimetrik bi şekilde bizim silahlarda da var aynı yer sanki resimden kopya alınmış.Bu nun çatlak olduğuna eminmiyiz .bunu gördükten sonra 200 er kadar mermi attık çatlak tabir ettiğimiz yerde büyüme ve değişme olmadı.Bu konu hakkında fikirlerinizi bekliyorum.İyi akşamlar

Alıntı

Arkadaşlar bu konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyorum

Alıntı

Konuyla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlardan yorumlarını bekliyoruz.

Alıntı

Sn. Serdar AKTAŞ,

İlgili tabancanın fotoğraflarını (makro, mikro) yükleyebilirseniz, konu hakkında bilgisi olan üyelerimiz görüş beyan edebilirler. Aksi halde söylenecekler tahminden öteye gitmez.

Saygılarımla...

Alıntı

ilgili 2 tabanca var. 1.ci sayfadaki sayın Lupusun konusunu açtığı ilk foto aynı kopya sanki bizim walterden çekilmiş buna göre yorum yaparsanız sevinirim.

Alıntı

Yorumları bekliyorum sayfa 1 ilk resim

Alıntı

Daha çok mesaj yazmanız insanların yorum yapmasını sağlamayacaktır.

Demek ki size bu konuda bir fikir veremiyoruz.

Yine de, sözkonusu benim silahım olsa idi değiştirme yoluna giderdim, mekanik olarak sağlam olabilir ama bana güven vermedikten sonra tutmak istemem..

Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi