Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PayPal kullanıcılarının dikkatine 06.06.2016
Özellikle yorumsuz ekliyorum. Sadece bilgi vermek amacım. Yorum yazarsam istemeden ağzımı falan bozarım onlara değil de foruma saygısızlık olur.

[Resim: IMG_1717_zpsmisauwnh.jpg]

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
heisenberg, alone61, SSSalih, ilbay, Fruktoz23, Gravis_Pro, tekoglu
Bugün bunu görünce hadi gene iyisin DHL yazasım geldi !

Alıntı

Arkadaşlar son zamanlarda brownellsten ürün sipariş eden varmı ?

Alıntı

Hangi üründen bahsettiğiniz önemli.Ben birkaç ürün siparişi geçtim, fakat ihraç izinleri bahanesi ile iptal edildi.

Alıntı

Yani alışveriş konusunda bir sıkıntı yok .yurtdışından alışveriş yapabiliriz degil mi ?Ben icra mili sipariş etmeyi düşünüyodum ama benimkide iptal mi olur?Siz ne siparişi vermiştiniz özel olmazsa.teşekkürler

Alıntı

İrca mili kesin iptal Smile)) Sipariş anında herhangi bir uyarı vermiyor.Siparişten 5-10 dakika sonra size ihraç izinleri nedeni ile iptal edildiğini bildiren bir e-posta geliyor.

Alıntı

Bu ihraç izinleri olayı, ülkemize yapılan bir ambargo mu acaba?

Alıntı

(05-01-2017, 01:19 AM)taktikalkurt demiş ki: Arkadaşlar son zamanlarda brownellsten ürün sipariş eden varmı ?

SW tabanca için orjinal SW mavi plastik taşıma çantası sipariş ettim. Gümrüğe çağırdılar, sonuç gümrükte kaldı. Halbuki Özel Güvenlik Daire Başkanlığını aradığımda ithalatında sakınca olmadığını söylemişti. Çok zamanımı öldüreceği için öylece bıraktım gittim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi