Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PayPal kullanıcılarının dikkatine 06.06.2016
Exclamation 
Saygıdeğer, forum üyeleri;

Bugün, payPal tarafından gönderilen mail'i, sizlerle ile paylaşmak istedim.
İnternet üzerinden alışveriş yapanların bildiği ve en güveldiği yollardan birisi olan
PayPal ülkemizdeki hizmetini durduruyor.

Detaylarını, fotoğrafını paylaştığım mail'den okuyabilirsiniz.

[Resim: 8731ED85-BC75-4F06-A1B8-71A38FFF9321_zpszsawxypo.png]

Saygılarımla.

Alıntı

Bugün gazetede gördüm ve çok üzüldüm. Daha dün akşam tchibo dan alışveriş yaparken kullandım.

Bütün dünya kullanıyor, çok kolay, çok basit, çok güvenilir. Eeee bu da yasaklanması için yeterli. İşe yarar şeyler bizim ülkede pek sevilmez.

Alıntı

Tahmini 40-50 gün önce telefonuma mesajla bildirilmişti 5 lira kart bedelide hesabınıza yatacak diye. Son kez çekilmeden bir işlem yapayım diye atm'ye taktım sadece para çekme kısmı aktif idi para yatırma tuşu kapalıydı. Cuma günü ininal kart aldım. Ptt atm'sinden para yatırdım daha kullanmak nasip olmadı. Bir alternatif olarak aklınızda bulunsun ininal kart. (Daha denemedim kullanıcısı varsa daha iyi bilgi verecektir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı

10$ altındaki yani çekemeyeceğiniz Paypal bakiyelerinizi şu şekilde değerlendirebilirsiniz.

https://eksisozluk.com/paypal-hesaplarim...i--5120574

Saygılar

Alıntı

Ben de öyle yaptım.. Teşekkürler sn. demasoni. Smile

"international@losev.org.tr alıcısına 9,38 USD gönderdiniz"

Saygılarımla.

Alıntı

Ben de gönderdim süper bir fikir.

Alıntı

Ben de Lösev'e 4,91 dolar gönderdim.

İnşallah orta yol bulunur, zira paypal'la yurtdışı ticaretinden para kazanan, ödemelerini gerçekleştiren insanlar var. İnşallah kimse mağdur olmaz.

Alıntı

Sn. Forum üyeleri,

Kullanamadığımız Paypal hesabımız da bununan paraları, AKUT arama kurtarma derneğine de bağışlayabiliriz.

akut@akut.org.tr mail adresini ve http://www.paypal.me/akutbagis linkini kullanabilirsiniz.

Bunu yaparken de bir insanın hayata tutunmasın da, sizin de bir katkınız olmuş olacak.

Saygılar

Alıntı

1.60 usd varmış benim hesapta da. international@losev.org.tr adresine transfer ettim. Bu başlığı görmem iyi oldu .

Alıntı

Bende sayenizde küçük bir miktarda olsa hesapta kalan parayı lösev e bağışladım. Haberdar ettiğiniz için teşekkürler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi