Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heym sr 30 ön inceleme

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
seko975
Sayın Yivlici, paylaşımınız için teşekkürler.
Mahsuru yoksa Ata Arms dışında yivli üretecek diğer iki firmayı paylaşabilir misiniz?

Alıntı

Valla bir başka firma yivli üretse ne olur üretmese ne olur. Ata arms ın yivlisinden ne hayır gördük ki...

Alıntı

Sayın Erdal,Huğlu ve sarsılmaz.Ayrıca birde yapılıp mke ye teslim edilen ama arada heba olan bir tüfek var.Hayır bekleyenlerinde ne hayrı beklediği ayrı bir merak konusu.Hayır bulamayan sebebini Bimer'e sorabilir.

Alıntı

Hayır bulanlar ne buldular da bulamayanlara Bimer i tavsiye ediyorlar esas merak konusu budur. Merak etmeyiniz Bimer in bana verecekleri cevabı da biliyorum.

Yine tekrar ediyorum yerli bir firma sportif amaçlı tüfek üretse ne olur üretmese ne olur. Ben satın alamadıktan sonra...

Alıntı

Teşekkürler Sayın Yivlici.

Alıntı

İyi günler...

MKEK' de en kolay bulabilecegimiz G3' de kullanılan fişegi atacak yivli tüfekler hangileridir.

Not : Soru amacım art niyetli degildir.

Alıntı

(30-05-2016, 10:08 AM)cnrabt demiş ki: Hayır bulanlar ne buldular da bulamayanlara Bimer i tavsiye ediyorlar esas merak konusu budur. Merak etmeyiniz Bimer in bana verecekleri cevabı da biliyorum.

Yine tekrar ediyorum yerli bir firma sportif amaçlı tüfek üretse ne olur üretmese ne olur. Ben satın alamadıktan sonra...

Büyüklerimiz hep yerli kullanmamızı tavsiye ediyor ama yerli mamüllerin önü açılmıyor.

Alıntı

Aklım da başka model ve marka olmasa durmaz alırdım.Değişik ve farklı bir sistem.Özellik le domuz avı ve hızlı ateş etmeyi seven avcilar için yapılmış herhal de.

Alıntı

İnşallah en kısa zamanda bir tüfek alsanız da hepimiz rahata ersek... Bu sayfada ilk zuhur ettiğiniz yıllardan bu yana hala tüfek alacaksınız... Bir türlü alamadınız gitti. Artık bizim de içimize dert olmaya başladı. Gerçekten. Sad

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi