Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Hangi yaş aralığındasınız
Bu anket kapalı.
20 yaş altı
0.77%
1 0.77%
20-29
17.69%
23 17.69%
30-39
47.69%
62 47.69%
40-49
28.46%
37 28.46%
50-59
2.31%
3 2.31%
60 ve üstü
3.08%
4 3.08%
Toplam 130 oylar 100%
* Bu ankete oy verdiniz. [Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TTC Forum üyeleri yaş dağılımı
TTC Forum üyeleri yaş dağılımı

Alıntı

Tüm Forumdan özür dilerim,

Anket nasıl yapılıyor diye uğraşırken yayınlanıverdi.
Üstelikte başlık yanlış oldu. Moderatörlerden uygun görmezlerse silmelerini istirham ediyorum

Saygılar

Alıntı

İlk sonuçlara göre genç ve olgun bir yapımız var.

Alıntı

Ankette katılım arttıkça, silah severlerde genç erişkin sayısı çoğalıyor

Alıntı

Sayın TTC üyeleri,

Forumumuzda kayıtlı 13,588 üye var ve her gün yeni katılımlarla üye sayımız artıyor. Genelde baktığımızda aktif katılımın belirli üyelerle sınırlı olduğu, çoğunluğun izleyici olduğu görülüyor.

Örneğin bu ankete şu ana kadar 90 üye oy vermiş. Kamuoyu yoklama anketleri gibi, genelleme yapılabilir, demek ki silah sevgisi dünyayı anlamaya başladığımız 30 lu yaşlarda zirve yapıyor Undecided

Saygılar

Alıntı

Bir o, ikincil olarak ta ben şunu gördüm ki; bilinç başladıktan sonra rağbet artıyor. Bundan da kendimce şunu çıkarıyorum; bireysel silahlanma karşıtlarının empoze ettiği gibi tecrübesiz yaşlarda bir tutku, talep yok.

Saygılar, iyi forumlar.

Alıntı

Sn Sabri; yanlış oldu demişsiniz ama bence güzel bir anket olmuş. Smile

Alıntı

(01-06-2016, 08:13 AM)Sabri demiş ki: Örneğin bu ankete şu ana kadar 90 üye oy vermiş. Kamuoyu yoklama anketleri gibi, genelleme yapılabilir, demek ki silah sevgisi dünyayı anlamaya başladığımız 30 lu yaşlarda zirve yapıyor Undecided
Sn.Sabri aslında 30'lu yaşlarda zirve yapmıyor hep zirvede ama , iş güç sahibi olayım, para kazanayım v.s derken zaman akıp gidiyor.
Saygılarımla.

Alıntı

Yaş otuz bir bunun son altı senesinde forum hep vardı.Silah merakı her halde on iki yaşlarında filan vardı.Bıçak kılıç merakı sıfır altı yaş gurubuna gidiyor.

Aslında meraktan ziyade denildiği gibi para kazanayım sabit işim olsun adresim belli olsun düşüncesi biraz daha ağır basıyor.

Eğer babadan ciddi avcı aileden gelmiyor ve kırsalda yaşamıyorsanız illa ki bu ilgi zor oluyor.Sekiz yaşında ava gittim on yaşında fişek doldurdum diyen ağabeylerimizde var bu forumda ama lise çağında baba parasıyla silah alınmaz , öğrencinin silahla işi olmaz şeklinde düşünüyor ya da düşündürülüyorsunuz.Hele bir maaşımı elime alayım o zaman dünyanın ... diyorsunuz.

Alıntı

Zaman ne kadar hızlı geçmiş.

[Resim: images_zpswgk5wpsi.jpg]
[Resim: images%201_zpskfts2ghe.jpg]
[Resim: images%202_zpsmjszueam.jpg]
[Resim: images%204_zpscixo8ls0.jpg]
[Resim: images%203_zps8pj1g6ml.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi