Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni tüfeğim; ATA ARMS SP SPORTER!
(09-03-2017, 03:46 PM)gaul demiş ki:
(09-03-2017, 02:55 PM)OCEANBORN demiş ki: Ben de daha yeni Akus'a sipariş verdim. Tüfeğim kısmetse fuarda sergilenecek. Bu skeet ve trap olayı inanılmaz derecede ilgimi çekiyordu zaten. Umarım en kısa zamanda kendi tüfeğimle atışlara başlayacağım. Keşke sporting clays atışları da yapabilsek. Ata'nın tüfeklerinden henüz ben de şikayet duymadım fakat almak istediğimde 3 ay teslim süresi istediler.Ayrıca bir de kundak ölçüsü için randevuya 400 ölçü alımına bir 400 daha ilave edince standart ağaca fark olarak  800 tl fazladan vermek ve 3 ay beklemek hiç işime gelmedi. Ben de Akus'a yöneldim.

Sayın OCEANBORN,

Ben de AKUS kullanıyorum 1 senedir. İyi bir markadır. İstanbul'a yolunuz düşerse buyurun, birlikte atış yapalım...

Sayın gaul,

Yaptığım araştırmalar sonucu Akus'u seçtim. Zira en çok onlar beni dinledi ve yardımcı oldu sağ olsunlar. Tüfek bittiğinde umarım çok güzel ve özel olacak. Zaten firma da buna o kadar çok inanıyor ve kendine güveniyor ki , fuarda sergilemek istediklerini söylediler. Bu benim için de mutluluk verici oldu tabi. Aslen İstanbulluyum dolayısıyla yolum oralara düşüyor. Tüfeğime kavuşup kendimi de biraz daha eğittikten sonra kesinlikle birlikte atış yapmak isterim. Çok teşekkür ederim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
gaul
Merhaba, konuyu hortlatalım
Bende Akdaş marka skeet tüfeğimi sipariş verdim tahminim ay sonu gibi teslim alacağım inşallah. Yakacıkta skeet severler bir araya gelebilir miyiz acaba, kaç kişiyiz ?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ThePulchra
Ben skeeti bıraktım ama iyi plak basarim.  Big Grin
Saygılar.

Alıntı

(22-01-2018, 05:43 PM)ThePulchra demiş ki: Ben skeeti bıraktım ama iyi plak basarim.  Big Grin
Saygılar.

Sn ThePulchra,
Slug namlu tek kurşunla bile dubleye atarsın inancım tam Smile

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ThePulchra

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi