Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni üyeyim...
Sevgili abilerim merhaba silahsever tecrübesiz ama bir o kadarda öğrenme merakı olan 21 yaşında bir deyim yerindeyse çömezim Smile Bu formu keşfetmem 3 gün önce oldu ve 3 gündür form konularını okumaktan uyku düzenim alt üst şekilde lakin öğrendiğim şeyler dinlediğim tecrübeler anılar bana çoğu uykudan tatlı geldi.Bu alanda bir silahsever adayı olarak silahtan önce silah disiplini silah adabı silah temel ve ileri güvenliği edinmem gerektiğini siz hocalarımdan tecrübe edinmekteyim bu bağlamda bu ortamın faydası çok bariz.Benim gibi genç arkadaşlarıma sağladığınız fayda adına sizlere minnettarım.Değinmek istediğim bir başka husus formumuzun Facebook grubunada eğer uygun görülürse katılmak istemem lakin referans sistemi var bu konuda yardımlarınız beni ziyadesiyle mutlu eder.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ErcanSarıkaya
Merhaba,
Hesabıma (sparus) erişemiyorum. Yeni konu açamadığım için böyle bir yol izlemek durumunda kaldım. Sn. ilksurfer veya Sn. lupus'tan yardım rica ediyorum.
Saygılar

Alıntı

Merhaba sayın yöneticiler;

''alparslan16'' kullanıcı koduyla kullandığım hesabımın şifresini unuttum ve yenisini defalarca talep etmeme ( yaklaşık 2 haftadır uğraşıyorum) gelmedi.

Mecburen yeni üyelik açtım ama mümkünse eski hesabımı geri istiyorum.

Saygılar.
Alp

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
kaan han

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi