Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stoeger Cougar 8000F, 2.600 Atım Sonrası Ceracote Kaplama İşlemi
Stoeger'in 2.600 atım sonrası Gri renkten Siyah'a döndüğünü görünce, bu durumu sizlerle paylaşmayı uygun buldum... Bizim Cougar, olduverdi Pars... Smile

Şaka bir yana, forumu takip edenler bilir, Cougar'ların tek can sıkan sorunu kozmetik boya aşınmaları, çizikler vesairedir. E, onu da Ceracote kaplama ile çözeceğimizi umarak, Ankara - Silahşör Av - Sayın Bünyamin beye, silahı teslim ettik. Hassas işçiliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Sağolsun, Sayın lupus üstad, haberim olmadan yapılan işçiği yerinde denetleyip; ince dokunuşlarda bulunulmasını sağlamış, nazik davranışından dolayı kendisine ayrıca bir kere daha teşekkür ediyorum. Sonuç kozmetik anlamda şimdilik benim içime sindi, umarım kaplama dayanımı olarakta tatmin edici olur ve ileride bununla ilgili bu konu başlığı altında sizlere geri besleme veririm.

[Resim: s01.jpg]

[Resim: s02.jpg]

[Resim: s03.jpg]

[Resim: s04.jpg]

[Resim: s05.jpg]

[Resim: s06.jpg]

[Resim: s07.jpg]

[Resim: s08.jpg]

[Resim: s09.jpg]

[Resim: s10.jpg]

[Resim: s11.jpg]

[Resim: s12.jpg]

[Resim: s13.jpg]

[Resim: s14.jpg]

[Resim: s15.jpg]

[Resim: s16.jpg]

[Resim: s17.jpg]

[Resim: s18.jpg]

[Resim: s19.jpg]

[Resim: s20.jpg]

[Resim: s21.jpg]

[Resim: s22.jpg]

[Resim: s23.jpg]

Muhakka ki, Ceracote kaplamanın maliyetini merak edenler olacaktır; yaklaşık yarım Cougar parası diyelim, anlayan anlasın.Wink

Saygılarımla

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
TTD, ilksurfer, ckenarli, heisenberg
Haki yeşil tonları yapılabiliyor mu?

Alıntı

Güle güle eskitin Sayın Demirci57.

Alıntı

Sayın onurerdag88, evet yapılabiliyor. Sayın Ahmet Efe, çok teşekkürler.

Alıntı

Hayırlı olsun. Gayet güzel duruyor. Güle güle kullanın.

Alıntı

Çok güzel görünüyor. Güle güle kullanın.

Alıntı

Bünyamin usta, Cougar' ın gövde üzerindeki seri numaranın çok sığ olması sebebiyle, kafasını uzanca bir süre kaşımıştı. Ancak fotoğraflarda görünen o ki, güzel bir iş çıkarmış.

Geri bildirimlerinizi bekliyoruz Sn. demirci57. Smile

Güle güle eskitiniz.

Saygılar.

Alıntı

Sn. demirci57, çok güzel olmuş güle güle kullanın. Ben de 25 Nisan tarihi itibarı ile Cougar'ımla 5. yılımı doldurdum (maaşallah diyorum kendisine Smile). Bu aralar bakıp bakıp kozmetik sorunlarına nasıl çözüm bulsam diye düşünüyordum. Bu fotoğrafları görünce çok sevindim Smile

Alıntı

Keyifli atışlarda uzun süre kullanmanız dileğiyle,gayet yakışıklı olmuş.Doğru ellerde doğru işlerin çıktığını görmek sevindirici.

Benim de Cougar'la Sn.vgun gibi beşinci yılım doldu.FS92 Inox'u gelin edip gönderince daha bir haşır neşir olduk kendisiyle.

Silahlarımda estetik ve kozmetik hassasiyetlerim pek yok.Teknik açıdan çalışmasına engel bir durum teşkil etmediği sürece oluşan her bir izi silahın kullanımıyla şekillenen karakteri olarak görüyorum.Ama böyle yeni damat edasıyla boy gösteren bir Cougar görünce insan iç geçirmiyor değil!

Asıl sormak istediğim ulaştığınız atım adetine müteakip namluyla ilgili özel bir işlem yapıldı mı?

"Daima savaşacak kadar genç, ölecek kadar yaşlıyız."

Alıntı

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Ben Zigana Sport için cidden düşünmüştüm ama ustam değmez dedi ve yaptırmamıştım.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi