Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sabatti firearms rover tactical
Herkese merhabalar. Geçen gün internette rastladığım İtalyan malı taktik yivli bir tüfekten bahsetmek istiyorum.
[Resim: makethumbnail_1.jpg]
Öncelikle dikkatimi çeken ilk husus namlu oldu. Çünkü 22mm ve 27 mm olmak üzere soğuk dövme yöntemiyle üretilen paslanmaz çelik maç namlu ile sunulmakta. Yivler talaş kaldırma yöntemiyle açılıyor.(sanırım)

Firma klasik yiv ve set yerine multi radial rifling adında yivleme işlemi uyguluyor. Bu yöntem keskin yiv ve setler değil daha çok glock tipi poligon namlu tarzında. İddiaları daha uzun ömürlü namlu. Tam anlayamadığım bir terim var soğuk rotomartellatura diye bir işlem yapıyorlar ve dayanımın fazla olması gereken metal aksama ekstra ısıl işlem uygulanıyor.
Kundak mcmilan a5 tipinde sentetik ayarlanabilir. tetik ayarlanabillir 450 gr .

Tüfek 20 moa picantity ile birlikte geliyor.

300 win magnuma kadar kalibrelerde üretim yapılıyor fakat övünç kaynakları sanırım 6.5*47 lapua .

Fiyat 1000 euro civarında.
En büyük dezavantajı ağırlığı çünkü 22mm namlu ile 5.5 kg 27 mm namlu ile 6.4 kg.

[Resim: 2_49068.jpg]
m40 hastalığına ucuz çözüm diye düşündüm, bir remington veya mc milan olur mu bilmem ama görünümü özellikleri ve fiyatıyla az paraya çok tüfek diyebilir miyiz üstadlar?

http://www.sabatti.it/Portals/0/producti..._053a0.jpg
http://www.sabatti.it/en/Our-products/Fo...CTICAL_SYN#

Alıntı

Fiyat 1000 avro değil 5000 avro olsun yine alalım . Ancak permi dışında gelmez.

Alıntı

Bu tüfek uğraşılsa ayarlanabilir yanak desteği olmadan MKE de satılsa cz lüx fiyatını geçmez. Düşük maliyetli atıcı tüfeği.

Alıntı

Aslına bakılırsa 3000-3500 euro fiyatla bir permi ayarlasanız vergi dahil 5000 euroya mal edilebilir sn onurerdag88.

Alıntı

Bu fiyata permi var mı derseniz elbet vardır. Geçen gün bir ilan gördüm silahborsası diye bir sitede sako trg 42 338 lapua , adamlar uçmuş 24000 euro fiyat yazmış. Ben şu an Romanyadayım size sako 42 nin fiyatını söyleyeyim 3500 euro, buna vergi ekleyeyim getireyim deseniz 5500-6000 euro hadi 200 de fişek ekleyelim 7000 euro . Olmaz ama 5000 euro da permi olsa 12000 euro. insan allahtan utanır 24000 euro ne demek ya? İnsaf diyorum , ben bu siteye 2010 dan beridir üyeyim ve genel felsefesini sonuna kadar destekliyorum. Varsa sayın üyelerimize de küçük bir hatırlatmada bulunmak isterim . Ne olursa olsun hiçkimseye tabanca için 3000-3500euro/dolar yivli tüfek için 4000-5000 euro/dolar dan fazla para ödemeyin . İstediğiniz silahların fiyatları belllidir internetten bakın ortalama %50 vergi ekleyin ve üstüne permi ücreti. Örneğin bir arkadaş A.B.D den fnx 45 tactical model bir tabanca almış 1300 usd, elimde yazısı var vergisiyle taş çatlasın 2000 usd . İstediği fiyat 10000 usd. kendine 8000 usd pay biçmiş akıllı. Satabilir mi bence satamaz ama bu şekilde istismar edildiğinde bu iş mutlaka bir gün patlar.
Allah kısmet ederse dönüşte ben de hayalimi gerçekleştirmek istiyorum bir silahsever olarak ama blaser grs ,ama sako, ama bu. Tüm arkadaşlarım bana soruyor ne silah alsam nasıl yapsam diye , kimisi hakkını soruyor ne kadar eder vs diye. Emin olun bir çok arkadaş uğraşmak istemiyor hakkımı veririm 3000 e gider diye , iyice araştırın ve sıkı pazarlık yapın , herşey ortada , kendimi de potaya sokarak bir mesaj vermek istiyorum, kimse devlet tarafından kendine verilmiş böyle bir imtiyazı başka insanları kandırarak veya zaafından faydalanarak paraya çeviremez, o para günü gelir boğazına kılçık gibi takılır.

Alıntı

Sayın omerarbag ; trg 22 sahibi olmayı çok istiyorum. Siz getirip satmayı düşünür müsünüz? Permi hakkı olan başka tanıdığınız var mı?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi