Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BERETTA 1301 TACTICAL!
(14-11-2017, 03:49 PM)ymhfzr demiş ki: Sn. Harun NC sadece yay satışı yapmiyor mu?

NC ile ilişkimiz yok. TacStar da sadece yay satmıyor (para tutmaz belki de ondan). 

Bizim sorunumuz, asgari kalitesinden emin olabileceğimiz yay ürettirebilmek. Yoksa Ankara'da bir günde yirmi tane yaycı buluruz, yirmisini toplasan bir adam etmez...
 
Alıntı

Brownelles'de NC'nin yayının ayrı olarak satıldığını gördüm o yüzden sordum. Üreticiye toptan olarak satarlar mi bilmiyorum tabi.
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
harun
(28-10-2017, 03:07 AM)xf7er demiş ki: Sonra dipçik lazım ama gerçekten lazım mı hımm evet lazım  Urbino Dipçik TAC87?de kalmamıştı Beretta 1301 için magpul dipçik varmıdır diye bakayım dedim birde ne göreyim birisi bir adaptör vasıtası ile Mossberg 590?nın dipçiğini Beretta?ya uyarlamış ve çok güzel olmuş. 

Firmanın linki; http://www.aridusindustries.com/products/
Facebook sayfası ; https://www.facebook.com/AridusIndustries/
Sayın xf7er,
Lucky Gunner sitesinde Chris Baker "Beretta 1301 tactical revisited"  videosunda sizin yazdıklarınızı anlatmış:Saygılar
 
Alıntı
5 üye teşekkür etti:
tirendaz, Fruktoz23, Alphawolf, xf7er, Xlll
Sn. Sabri,

Kendisini Youtube'da takip ediyorum, Aridus firması Facebook sayfasında da yayınladı videoyu, ortak hobi sahibi insanların Dünya'nın neresinde olursa olsun benzer şekilde düşündüğünü gösteren güzel bir örnek.

Taktik ürün deyince insanın aklına ilk olarak Magpul firmasının gelmesi işini iyi yapan bir firmanın bilinirliğini oldukça iyi gösteriyor. Umarım yerli firmalarda en iyisini, en doğrusunu biz üretiyoruz demekle bu işin olmadığını, en iyisini üretenlerin laf kalabalığı yerine ürünlerini ortaya koyarak En İyisi yakıştırmasının kendi kendilerine değil, müşterileri tarafından verildiğin de bir anlam ifade edeceğini anlarlar.

Dipçikten sonra Aridus firması Zhukov handguard'ı Beratta 1301'e uydurmak için bir çalışma yapıyordu hatta Facebook sayfasında resimlerini yayınladı ama modifikasyon pahalı olduğu için vazgeçti sanırım.

Saygılarımla,
 
Alıntı
4 üye teşekkür etti:
Alphawolf, lupus, Sabri, Xlll
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi