Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TİSAŞ ZİG M1, BK-YP, 9x19 mm.
Hayırlı olsun. Allah (C.C) kötüye kullandırtmasın.

Alıntı

Hayırlı olsun.

Alıntı

Sn. Efe1753 teşekkür ederim.

Sn. Erdal çok teşekkürler.

Sn. Cnrabt, çok teşekkürler. Evet tahmin ettiğiniz üzere geri tepme tabancanın ağırlığının da etkisiyle oldukça az ve atışı epey konforlu. Smile

Saygılar.

Alıntı

(21-04-2016, 10:06 PM)Yasin ALAN demiş ki: Biz de Sn. demirci57 ile pazartesi günü MKEK'de idik.

Tabii bizim MKEK'de olma sebebimiz aslında MKEK'de olmak değildiSmile Asıl derdimiz Bünyamin ustayı görmekti, dolayısıyla bizim Ankara keçisini de kurumun otoparkına bağladıkSmile

Hoş, kapıdaki güvenliğe "silah bakmaya geldik" dedik amma, yalan yok, Bünyamin ustadaki Cerakote kaplı Ruger'e baktıkSmile Merak edenler için belirteyim, Sayın lupus üstadın fotoğraflarını paylaştığı Cerokote kaplı Ruger'i cıbıl gözle görmek oldukça keyifliydi. Zira ben ikna oldum; haftaya gidip, Cougar'dan Pars'a evrimleşen bizim emektarı Bünyamin beyden teslim alacağım...

Tüm ilgi, alakası ve hayatımda yediğim en lezzetli Ankara işi Adana kebabı için Sayın Yasin Alan'a bir kere daha çok teşekkür ederim.

Saygılarımla

Alıntı

Sn. Demirci57, sanırım Sn. Yasin ALAN sizi Çukurağa'ya götürmüş. Smile

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Yasin ALAN

Cevap için teşekkürler. Bu yanlış anlama bir heyecan fırtınası yapmadı değil hani.

Ayrıca Cougar' ın fotoğraflarını merakla bekliyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Sn.mlm

Hayırlı uğurlu olsun. Yazınızı okurken ne yalan söyliyim bende heyecanlandım. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah.

Alıntı

(21-04-2016, 04:24 PM)mlm demiş ki: Sayın KeNeM çok teşekkürler, inşallah sizin de gönlünüze göre olur. Aslında aklımda .45 ACP olan ZIG M 1911 vardı ama Sn. Lupus'un şu yorumu 9x19 mm.kalibreyi seçmemde büyük rol oynadı. Kendisine de bu vesileyle tekrar teşekkür ediyorum.

(04-04-2016, 02:06 PM)lupus demiş ki: Sn.kartalcin,
1911' in ruhu .45 kalibredir...

Sn.lupus en güzelini söylemiş : 1911'in hakkı .45 ACP

Hak yerini bulsun diye, bekliyerek ömür çürütüyoruz Sad

Alıntı

Sn. İsmicey çok teşekkür ederim.

Sn. KeNeM gönlünüzce olur umarım.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. mlm;
Silahınız hayırlı olsun. Ateş ediyor yeminle ! Smile

Alıntı