Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TİSAŞ ZİG M1, BK-YP, 9x19 mm.
Değerli meslektaşım; yeni silahınız hayırlı olsun. Gördüm ki zevklerimiz de benziyor. Ben hibe hakkımı bhp den yana kullanmıştım. Bhp başlığı altında Browning Aşktır konusunda görebilirsiniz. Şu anda yetki belgemi aldım ve glock bekleyenler kervanındayım. Tabiki 1911 platformu benimde gözdem. Allah utandırmasın. Saygılar.

Alıntı

Allah köyüye kullandırmasın. Hayırlı olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı

Öncelikle hayırlı olsun. Bende eylül ayında yapacağım seçimimi Tisaş 1911 M1 modelinden yana yapmayı düşünüyorum.

Alıntı

Sn. Wildeagle çok teşekkürler.

Sn. NigDeli sağolun efendim.

Sn. Fruktoz23 teşekkür ederim.

Sn. Turion64, çok teşekkürler, siz de BHP'nizi kazasız belasız keyifle kullanın. Glock'unuz da şimdiden hayırlı olsun, G19 olacak sanırım. Smile

Saygılarımla.

Alıntı

(21-04-2016, 05:24 PM)mlm demiş ki: Sayın Rainman çok teşekkürler. Smile

Sn. Asuspc, benim 1911 anahtarlık da sizde olmasın? Smile
Dilerseniz bu anahtarlığı size armağan etmek isterim. Smile

Saygılar.

Düşünceniz için teşekkür ederim . Tisaş'a E-posta gönderdim . Cevap bekliyorum .

Alıntı

Sn. mlm,

Yeni tabancanız hayırlı uğurlu olsun. Allah kötüye kullandırtmasın.

Salı günü MKEK'de olacağınızı söylediğiniz bir mesajınız vardı. Biz de Sn. demirci57 ile pazartesi günü MKEK'de idik. Karşılaşmış olsak, büyük ihtimalle kendinizi (şu an için stoklarda olmasa da mayıs ayına rezerve olmak üzere) karanlık tarafta bulabilirdiniz. Smile

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Yasin ALAN

Burası doğru yer değil ama mazur görün lütfen. Karanlık taraf için rezerve yaptırabiliyormuyuz?
Saygılar...

Alıntı

Sn. Yasin ALAN, çok teşekkürler.

Görev yerimin Izmir olması sebebiyle, Polatlı'ya görev için gelmişken silahımı da alıp dönmek istedim. Günün birinde kısmet olursa bir de Glock sahibi olmayı çok isterim. Ama karşılaşsa idik bile, bütçemin üzerinde olduğundan korkarım sonuç alamayacaktınız. Smile

Ne yalan söyleyeyim, dün forumdan birileri ile karşılaşmayı ve biraz olsun sohbet etmeyi çok istedim, sürekli e-maillerimi kontrol ettim, ama haftaiçi elbet, herkesin meşguliyeti var, maalesef kimseyle görüşemedik. Sağlık olsun diyelim. Smile

Saygılarımla.

Alıntı

Güle güle kullanın. O cüssedeki bir tabancayla 9 mm geri tepme bir hayli az olmalı...

Saygılar.

Alıntı

(21-04-2016, 10:23 PM)NigDeli demiş ki: Sn. Yasin ALAN

Burası doğru yer değil ama mazur görün lütfen. Karanlık taraf için rezerve yaptırabiliyormuyuz?
Saygılar...

Sn. NigDeli,

Rica ederim efendim yanlış anladınız. MKEK stoklarında olmayan bir tabancayı rezerve etmek mümkün değil.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi