Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASİLSAN FABRİKASI KAPANDI MI?
İyi günler arkadaşlar.

Bir şeyi merak ettim, Asilsan fabrikası kapandı mı? Zira piyasada MKEK' nin elindeki stokları sattığı, devamının olmadığı yönünde dedikodular dolaşıyor. Bu dedikodu özellikle TİSAŞ bayileri tarafından dillendiriliyor. Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Alıntı

(14-04-2016, 11:25 AM)hünkar demiş ki: İyi günler arkadaşlar.

Bir şeyi merak ettim, Asilsan fabrikası kapandı mı? Zira piyasada MKEK' nin elindeki stokları sattığı, devamının olmadığı yönünde dedikodular dolaşıyor. Bu dedikodu özellikle TİSAŞ bayileri tarafından dillendiriliyor. Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Facebook sayfasında iletişim numaralarını gördüm. Belki arayabilirsiniz

https://www.facebook.com/permalink.php?s...6395300255

Alıntı

Asilsan tabancalar MKE?nin silah satış sayfasından da düşmüş.

Bir silah fabrikamız daha sessiz sedasız gitti. Ürünleri iyidir, kötüdür; ancak bir silah markamız daha tarihe gömüldü. Keşke daha iyi politika ve kaliteyle iş yapsalardı...

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
taarruz, cevik1911, defender45acp
2000'li yılların başından beri batan-biten bir fabrikanın, 2018 yılında bile adından bahseden birilerinin olması bence yeterli bir başarı. Söylenecek tek şeyi söylemişsiniz aslında: "Keşke daha iyi politika ve kaliteyle iş yapsalardı..."

Saygılarımla

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
taarruz, Tongel, PersonalDefence, Sabri, defender45acp, Elbruz71, Gazanfer, ismicey

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi