Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ele Geçirilen Silahlar
Sn. İso , tabanca zoraki 914 kurusıkı , namluyu sonradan açmışlar heralde.

Alıntı

Teşekkürler Sn. absc42...
Olayın gerçekleştirilememiş olması sevindirici ve süzme salakmış bu militan kuru sıkıdan dönme silah, emniyet kapalı, horoz inik vaziyette eceline susamış zaten ama el bombası olayı vahim hale getiriyor...

Alıntı

Az önce gördüm;

[Resim: 1Nay8Y.jpg]

Üsküdar Burhaniye Mahallesi 4. Murat Sokak üzerinde bulunan boş bir arazide akşam saatlerinde polis ekipleri, kazı çalışması yaptı.

İş makineleriyle yapılan çalışmada, yüzlerce tabanca bulundu. Polis, olay yerine güvenlik şeridi çekerek önlem aldı. Sokak araç ve yaya trafiğine kapatıldı.

Haberin ayrıntısı ve kısa video aşağıdaki linkte.

http://www.hurriyet.com.tr/uskudarda-cok...u-40233470

Alıntı

(27-09-2016, 09:44 PM)topraxxx demiş ki: Az önce gördüm;

[Resim: 1Nay8Y.jpg]

Üsküdar Burhaniye Mahallesi 4. Murat Sokak üzerinde bulunan boş bir arazide akşam saatlerinde polis ekipleri, kazı çalışması yaptı.

İş makineleriyle yapılan çalışmada, yüzlerce tabanca bulundu. Polis, olay yerine güvenlik şeridi çekerek önlem aldı. Sokak araç ve yaya trafiğine kapatıldı.

Haberin ayrıntısı ve kısa video aşağıdaki linkte.

http://www.hurriyet.com.tr/uskudarda-cok...u-40233470

Kurusıkı çıkmış az önce emniyet açıkladı

Alıntı

Aklıma İnşaat (2003) filmi geldi Smile

Alıntı

Haberi görüp foruma girdim paylaşılmış bile. Kurusıkı silahı neden gömmüşler acaba yada gerçekten kurusıkı mı? Bugünler için ilerde çok kitaplar yazılacak neler dönüyor neler oluyor? Sıkıntılı günlerin geçmesi ümidiyle.

Saygılarımla.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı

[Resim: fu5ti3p2.jpg]

İstanbul'da bir hücre evine yapılan baskında ele geçirilen silahlar...

Sağdaki kalaşnikof kubiye benziyor sanki ama el kundaklısını görmemiştim daha önce...El kundağı ile namlu arasındaki mesafe çok kısa normal AK-47'ye göre...
Solda sadece namlusu görünen G-3 alev gizleyenine benziyor sanki ama gez farklı...

Tabancalar?

Alıntı

Sanırım ele gecen silahların,öncelikle balestik incelemesi yapalır,halgi olaylara karışmış bakılır akabinde depolara kaldılır.90 lı yılların başıydı İzmir fuarında doğudaki catışmalarda ele gecirilen silahlar halka teşhir edilmişti.İlk kez M16 tüfegi yakından o sergide görmüştüm üstünde camur izleri duruyordu..

Alıntı

Tabancaların neler olduğunu çözebilen var mı? Ben sol alttakini saddam beretta ile beretta 1934 karışımına benzettim kabza yapısı daha çok 1934 e benziyor. En üstteki gene bir beretta kopyası ama ne , ortadaki de kurusıkıdan bozma gibi..

Alıntı

(06-10-2016, 04:41 PM)iso demiş ki: .
Solda sadece namlusu görünen G-3 alev gizleyenine benziyor sanki ama gez farklı...

12 lik av tüfeği. Yerli imalat harcıalemlerden. Muhtemelen şarjörlü yeni serilerden. Bu aralar mantar gibiler. Devamlı yenileri çıkıyor.

Bu aralar terör örgütlerinde çokça 12lik tüfek görüyorum. İnşallah aklı evvelin biri bahane edipte yivsiz kanununa dokunmaz. Galiba eskisi gibi kolay kaleş temininde sorun yaşıyorlar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi