Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASP Poligon Kapanıyor
#1
Eyüp'te uzun yıllardır faaliyetini sürdüren ASP Poligonun Haziran Ayı ilk haftasında faaliyetine son vereceğini öğrendik. Kanaatimce İstanbul'un en güzel poligonu olan bu yerin kapanmasına üzüldüm.
 
Alıntı

#2
Sn G19,

Tamamen mi kapanıyor yoksa işletmecisi mi değişiyor bilemiyorum ama üzücü bir haber. Bu tip yerler yaygınlaşsın diye umut ediyoruz, bilakis azalıyor.


Saygılar.
 
Alıntı

#3
Hakikatten üzüldüm, evimiz gibiydi ..
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
poligon34
#4
Sayın durango,

durumla ilgili malumat vermeniz mümkün mü?

El mi değiştiriyor yoksa tamamen mi kapanıyor?
 
Alıntı

#5
Kesinlikle en rahat ettiğimiz poligondu çalışanları çok anlayışlı ve efendi insanlardı ben de üzüldüm bu habere Sad
 
Alıntı

#6
Çok yazık , güzel ülkemde spor yapmak , hobi sahibi olmak gün geçtikçe zorlaşıyor.
 
Alıntı

#7
Malesef poligon tamamen kapanıyor.Nedenini sorduğumda firma sahiplerinin artık poligonculuk yapmak istemedikleri söylendi. Avrupa yakası için el altında, çalışanları ılımlı, samimi bir poligondu. Sanırım İstanbul içerisinde sivillerin kullanımına açık İsav ve MNE haricinde kapalı poligon kalmadı.
 
Alıntı

#8
(22-04-2016, 10:42 AM)mimaslan demiş ki: Malesef poligon tamamen kapanıyor.Nedenini sorduğumda firma sahiplerinin artık poligonculuk yapmak istemedikleri söylendi. Avrupa yakası için el altında, çalışanları ılımlı, samimi bir poligondu. Sanırım İstanbul içerisinde sivillerin kullanımına açık İsav ve MNE haricinde kapalı poligon kalmadı.
Sayın mimaslan;

Daha önce forumda ki yazdığım girdiye cevaben yazılan girdiye istinaden; Akdeniz Poligon var sanırım.
 
Alıntı

#9
Merhaba, ben de bugün ASP Poligon için yol belgesi talebinde bulunudum. Ancak firmanın web sitesi açılmıyor ve mevcut telefon numarası (613 91 13) catering firması çıkıyor. Yukarıda yazılan tarihten önce kapanmış olabilir mi ? Ya da başka bir telefon numarasına sahip arkadaşımız varsa numarayı paylaşabilir mi ? Saygılar.
 
Alıntı

#10
Poligon el değiştirmiyor maalesef tamamen kapanıyor. Kendileri el değiştirmeyi kabul etse ben talip olmayı planlamıştım. Ama hiçbir şekilde devretmeyi planlamıyorlar. Kendilerini belki de 20 yılı aşkın bir süredir tanırım. Poligon bu grup için devede kulak gibi bir işletme idi .. Artık prosedürlerden vs sıkıldıklarından kapatma kararı aldıklarını düşünüyorum.
Gidecek arkadaşlar kendi mermilerini götürsünler aksi halde atış yapamadan geri dönme ihtimalleri çok yüksek. Kapanacağından dolayı mermi alma talebinde bulunmayacaklarını söylemişlerdi.
Akdeniz Poligon ise Cumartesi günleri öğleye kadar açık. Eğer gidilmeden önce haber verilirse açık tutulabileceğini söylemişlerdi bir ara ..
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi