Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASP Poligon Kapanıyor
Sayın G19, forumu okumaya başladığım ve atıcılığa heveslendiğim günlerden beri bu poligon işi aklımın bir ucundadır her zaman.

Madem niyetiniz var, yeni baştan bir poligon kuramaz mıyız? Yeni poligon kurmak/açmak koşulları ağır mıdır kanuni yönden?

Sanıyorum ki forumumuzda çok sayıda müteahhit, işadamı, tüccar var. Küçük bir konsorsiyum kurularak bütün İstanbul'un ihtiyacını karşılayacak, atıcı dostu bir poligon inşa edemez miyiz acaba?

Koyacağımız yatırım kendini amorti edene kadar sıkıntılar olabilir, fakat sonrasında atıcılık sporu için faydalı bir iş yapmış oluruz.

Bilmem bu fikre ne dersiniz?

Alıntı

(26-04-2016, 09:29 AM)Ahmet Efe demiş ki: Sayın G19, forumu okumaya başladığım ve atıcılığa heveslendiğim günlerden beri bu poligon işi aklımın bir ucundadır her zaman.

Madem niyetiniz var, yeni baştan bir poligon kuramaz mıyız? Yeni poligon kurmak/açmak koşulları ağır mıdır kanuni yönden?

Sanıyorum ki forumumuzda çok sayıda müteahhit, işadamı, tüccar var. Küçük bir konsorsiyum kurularak bütün İstanbul'un ihtiyacını karşılayacak, atıcı dostu bir poligon inşa edemez miyiz acaba?

Koyacağımız yatırım kendini amorti edene kadar sıkıntılar olabilir, fakat sonrasında atıcılık sporu için faydalı bir iş yapmış oluruz.

Bilmem bu fikre ne dersiniz?
Sn.Ahmet Efe
Yeni poligon kurmak hele ki İstanbul'da çok zahmetli bir iş.. Hem yer hem prosedürler açısından.
Düşünceniz güzel ancak işin içine ticari bir amaç , para girince sıkıntılar çıkması kaçınılmazdır. Şahsen Ben böyle bir işe ya tek yada çok iyi bildiğim aramızda paranın konusu olmayacak 1-2 kişiyle girerim.

Alıntı

Sn.G19,

Devir bedeli ile yaptıkları yatırımın da bir kısmını geri almak varken, buna yanaşmamaları çok garip.

İşletmenin ruhsat ile ilgili adli veya idari bir sorunu olmadığından emin misiniz?

Alıntı

Bugün kendilerine ulaştım. Hafta sonu randevulu müşterileri varmış yeni müşteri alamıyorlarmış. Bu vesile ile yol belgem de yanmış oldu. Evimin yanı başındaki poligonda hafta sonu gidip atış yapamayacaksam, poligon açılmış kapanmış hiç ilgilenmiyorum açıkçası, yolları açık olsun.

Alıntı

Şirket olarak atışlarımızı bu poligonda yapıyorduk. Gayet güzel bir poligondu kapanmasına üzüldüm.

HTC Desire 626G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı

Bugün uğradım. Mayıs ayı itibari sonu ile faaliyetlerine tamamen son vericeklermiş. Ellerinde mühimmat olmadığını, elimde mühimmat varsa poligonu kullanabileceğimi söylediler.
Devir yada poligonun yerine ne geleceğini çalışanlarda bilmiyor...

Alıntı

(26-04-2016, 11:21 AM)lupus demiş ki: Sn.G19,

Devir bedeli ile yaptıkları yatırımın da bir kısmını geri almak varken, buna yanaşmamaları çok garip.

İşletmenin ruhsat ile ilgili adli veya idari bir sorunu olmadığından emin misiniz?
Sn.lupus
Bildiğim kadarıyla Ruhsatla ilgili bir sorunları yoktu yanlış hatırlamıyorsam ruhsatı geçen sene yenilenmişti. Tabii herşey olabilir.
Bu grubun Poligondan gelecek gelire pek ihtiyaçları yok bildiğim kadarıyla mermi alma prosedürleriyle ruhsat işleriyle uğraşmaktan bıktılar heralde .
Kendileri için hayırlısı olsun ..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi