Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHIAPPA FIREARMS
(30-08-2016, 11:46 AM)1905sss demiş ki: Memlekette bu kalibre için pek fişeklik yok. Dipçik fişekliği, omuz fişekliği vs. bir şeyler getirecek misiniz tüfekler ile beraber?

Asıl üretim partisinde, tüfeği katlanır halde taşıyabileceğiniz bir sırt çantası da verilecek. Sırt çantasının cebi fişek taşımaya uygun.

Zaman içerisinde kendi ürettireceğimiz veya ithal edeceğimiz aksesuarlar eklenecektir.

Alıntı

Double Badger 410/410 tüfeklerimiz geldiler. Bizim için üretilmiş 200 adet tüfek depomuza teşrif ettiler.

Nihai konfigürasyon olarak fiber-optik arpacıklı olarak geldi.
Chiappa bildirim yapmış olduğumuz konfigürasyondan farklılık yaptığı için bu parti için Double Badger sırt çantalarını bize çok düşük maliyetle verdi, biz de bu partideki tüfeklerle birlikte ücretsiz olarak vereceğiz. Ancak çantalar Aralık ayında elimize geçebilecek. Bu süre içinde tüfek satın alanlara, çantaları elimize geçtiğinde göndereceğiz.

Fiyatı KDV dahil 500 Euro'dur.

BDDK kararları gereği e-ticaret sitesi üzerinden satış yapamıyoruz. Bu nedenle, mağazadan kredi kartıyla, telefonla mail-order ödemesi ile veya havale/EFT ile satınalma mümkün olacak. Yine BDDK kararları gereği silah alımlarında taksit yapılması da mümkün değil. ("Başkaları nasıl yapıyor?" sorusuna cevabım yok.)

Mağazayı telefonla arayarak:
0(532) 06 TAC 87 / 06 822 87
veya mail yoluyla temas kurarak satın alabilirsiniz:
tac87@ctm.com.tr

Yakın zamanda Chiappa'ya ait bir web sayfası hazırlıyoruz. Bu site üzerinden ürünler hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilecek ve bu yine site üzerinden benzer şeklide alım yapılabilecek.

Biraz da fotoğraf paylaşayım:

[Resim: qbfe6W.jpg]

[Resim: bGp9hv.jpg]

[Resim: pJcs7j.jpg]

[Resim: 9dt0Kb.jpg]

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
ilksurfer, alpago, 1905sss
Bir Double Badger, birde Mossberg 590 A1 e niyet ederek iki adet satın alma belgesi için başvurmuştum. Kredi kartına taksitlendirme olsa çok iyi olacaktı. İnşallah bu konuda da pozitif bir gelişme olur.
Saygılarımla.

Alıntı

(23-10-2016, 12:55 AM)efedrin demiş ki: Bir Double Badger, birde Mossberg 590 A1 e niyet ederek iki adet satın alma belgesi için başvurmuştum. Kredi kartına taksitlendirme olsa çok iyi olacaktı. İnşallah bu konuda da pozitif bir gelişme olur.
Saygılarımla.

Sayın efedrin,

Diğer ürünler için taksit yapılması belki de çok önemli değil ama özellikle ithal tüfek gibi yüksek fiyatlı malzemeler için taksit seçeneğinin hem alıcı, hem de satıcı açısından faydasına inanıyorum. Ancak, şirketimizin genel yapısı ve diğer faaliyetleri gereği, çizgiden sapmadan hareket etmemiz gerekiyor. Bu nedenle "arka yollara" sapamıyoruz.

Ne kadar faydası olacak bilmiyorum ama, yakın zamanda BDDK'na başvuru yapacağım. Özellikle yakın zamandaki yurtiçinde yaşadığımız olayların, devlet kontrolünde yasal olarak silahlanmış halkın önemini ortaya koyduğunu ve yasal silahlanmayı köstekleyen bu tip bankacılık kısıtlamalarının kaldırılması için yazacağım. "Ya tutarsa?" diyerek göle maya çalalım bakalım...

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
alpago, blueokkes, evrenay
Sn harun,

Double Badger 410/410'da özellikle mi gez mevcut değil? Tüfeğin 22LR/410 versiyonunda gez mevcut, resimlerden görebildiğim kadarıyla. Sonradan gez takmak gibi bir durum var mı veya dişleri açılmış gibi bir ön hazırlığı var mı (resimde net olmamakla beraber yok gibi görünüyor)?

Üreticinin sayfasında, orjinal 22LR/410 versiyonundaki yivsiz namlunun fixed full choke olduğu belirtilmiş. 410/410'da da namlular aynı şoka mı sahiptir?

Saygılar.

Alıntı

(23-10-2016, 01:55 PM)blacksea demiş ki: Double Badger 410/410'da özellikle mi gez mevcut değil? Tüfeğin 22LR/410 versiyonunda gez mevcut, resimlerden görebildiğim kadarıyla. Sonradan gez takmak gibi bir durum var mı veya dişleri açılmış gibi bir ön hazırlığı var mı (resimde net olmamakla beraber yok gibi görünüyor)?

Üreticinin sayfasında, orjinal 22LR/410 versiyonundaki yivsiz namlunun fixed full choke olduğu belirtilmiş. 410/410'da da namlular aynı şoka mı sahiptir?

.22/410 olan modelinde .22 yivlide kullanılması maksadıyla gez konulmuş. 410/410 modelinde ise yivsize uygun olarak sadece arpacık düşünülmüş. Sonradan gez takmanın basit bir yolu yok. Ancak silahçı tarafından takılması mümkün olabilir.

Alıntı

Sn. harun,

Chiappa tüfekleri ile ilgili güncel model/fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
bilhan
(27-11-2016, 02:07 PM)Gravis_Pro demiş ki: Chiappa tüfekleri ile ilgili güncel model/fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?

2016 için ithalatı planlanmış olan 2 modelden toplam 3 çeşit tüfek stoklarımızda mevcuttur. 
Kullanma kılavuzları dahil satışa hazırdır.

Double Badger 
.410 cal Katlanır Süperpoze 
Perakende satış fiyatı: 500 Euro

Model 1887 
12 Ga Levyeli Av Tüfeği
Eskitme Meneviş, Yağlı Ceviz
Perakende satış fiyatı: 1.830 Euro

Model 1887 
12 Ga Levyeli Av Tüfeği
Mat Krom, Yağlı Ceviz
Perakende satış fiyatı: 2.000 Euro

Tanıtım sitesi hazırlanıyor. Birkaç güne yayında olur.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro, 1905sss, Sabri, tirendaz, çatana, bilhan
Chiappa Türkiye sitesi açılmıştır:

http://www.chiappaturkiye.com

Umarım beğenirsiniz.

Bu site üzerinden satınalma işlemleri başlatılabiliyor. Doğrudan ödeme yaparak satın alma imkanı tanımadık.

Silah satın almak isteyen birçok kişinin ne yazık ki işlemler hakkında bilgisi yok, yivsiz tüfek satınalma belgesi olmadan ödeme yapabiliyor. Yivsiz tüfek satınalma belgesi bize ulaşmadan faturalandırma yapamıyoruz. Ödeme tarihiyle kredi kartı tahsilat tarihi farklılık gösterirse de (makul süre dışında) Maliye ceza yazıyor. Zaten BDDK silah satışında web üzerinden kredi kartı ödemesini yasaklamış durumda, sadece sabit POS cihazlarından tek çekim olarak ödeme alınabiliyor. Bu nedenlerle, uzaktan ödemeleri havale veya kredi kartı mail order yoluyla alabileceğiz. Ödeme şeklinin, taksit olmamasının, hiç pratik ve uygun olmadığını biliyoruz ama işi kitabına göre yapmaya çalışıyoruz.

Alıntı
20 üye teşekkür etti:
heisenberg, Gravis_Pro, rainman, Sabri, evrenay, Rangeman, kuzeybuzulu, underrated, al-me, çatana, tekoglu, blacksea, PersonalDefence, S@riyerli, ilksurfer, Sakin, Fruktoz23, 1905sss, tirendaz, demirci57
(07-08-2016, 03:59 PM)harun demiş ki: Double Badger'dan sadece 5 adet seri üretim öncesi numune gelmişti. 1 tanesi test atışlarında kullanıldığı için, bu modeli teşhir tüfeği yaptık. 4 adet tüfek satılabilir durumda. Satıştan çekmemdeki sorun şu ki, prototiplerde optik kızak yok ve pirinç arpacık kullanılmış. Halbuki seri üretim modellerinde 3/8" dovetail optik kızak, ve fiber-optik arpacık olacak. Biz de duyuruyu bu yönde yaptık. Stok modellerinde eksik konfigürasyon olduğu için satıştan çektik. Bu tüfekler, mümkün olursa, Chiappa'nın göndereceği aksesuarlar ile değiştirilecek ve aynı standarta yükseltilecek, ya da şimdiki haliyle indirimli bir fiyattan satılacak.

Asıl sipariş partimizin üretimi bitmek üzere. Fakat İtalya da tatile girmek üzere. Eğer tatil öncesinde yetişmezse sevkiyat Eylül başı yapılacak, ve Eylül'ün ikinci yarısında satışa çıkar.

Sayın Harun;

Bahsettiğiniz test atışlarında kullanılan tüfeğin hangi testlere tabi tutulduğunu öğrenebilir miyiz?

İkinci olarak da, bu konuda bilgisiz olduğum için sizin tecrübenizi göz önünde bulundurarak soruyorum, bir kaç bin atımı görebilecek bir tüfek midir Double Badger? Fabrikanın yaptığı testler varsa belki bu tüfeğin atım ömrü konusunda bilginiz olabileceğini düşündüğüm için soruyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi