Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHIAPPA FIREARMS
(09-08-2016, 10:18 AM)Alphawolf demiş ki: Bu süperpozenin fişek seçicili tek tetiklisi var mı?

Fişek seçicili kısmını anlamadım.
Ama tek tetiklisi yok, yegane model budur.

Alıntı

Selektör demek istedi sanırım.

Alıntı

(09-08-2016, 05:57 PM)absc42 demiş ki: Selektör demek istedi sanırım.

Mersi Blush

Sonuçta, bu yıl için başka model planımız yok...
Daha sonrası için de şimdilik aynı modelin farklı versiyonuna niyet yok.

Alıntı

Sn. Harun gün içinde Tac87'yi aradım double badger için ,sizin nezdinizde ilgili arkadaşıma teşekkür ederim.Yarın mevcut koşullarım uygun düşerse ödemeyi yaparak, ilk siftahı (değilse de ilk partiden diyelim Smile ben yapmak isterim.
Saygılar..

Alıntı

İşlemler tamamlanarak bugün tüfek elime ulaştı..Malum ateşli silah almak süreç gerektiriyor..Bu sürecin her adımında yanımda olan Tac87 ekibine tekrar teşekkür ediyorum.Acelecilikle çektiğim bir iki fotorafı ekliyorum..
Saygılarımla.

[Resim: 20160816_174826.jpg]

[Resim: IMG-20160810-WA0000-1.jpg]

Alıntı

Sizin gibi doğada sık zaman geçiren biri için bence çok yerinde bir tercih olmuş. Keyifli atışlarda kullanmanız dileğiyle.

Alıntı

Sayın Harun ; Fişek seçicisi diyerek arkadaşımız pozelerde bulunan selektör sisteminin olup olmadığını sormuş.

Eklemeyi unuttum.
Selektör tek tetikli S.poze ve Çifte diye tabir edilen iki namlulu tüfeklerde ateşleme tek tetikten olacağı için ilk olarak hangi namludan ateşleme yapılması tercihi için kullanılır.
Saygılar.

Alıntı

Sn. Harun

Yeni parti mi geldi yoksa indirim mi bitti.

http://www.tac87.com/DOUBLE-BADGER-41041...-1458.html

Saygılarımla

Alıntı

İlk olarak gelen 5 adet seri üretim öncesi modelden 4 tanesi satıştaydı, onlar tükendi. Standart üretimden farklı oldukları için indirim uygulamıştık. Asıl üretim partisi sevkiyata hazır ancak İtalya tatile girdi. Kısmetse ay başı gönderilir, Eylül sonuna doğru satışta olur.

Alıntı

Harun Bey,

Memlekette bu kalibre için pek fişeklik yok. Dipçik fişekliği, omuz fişekliği vs. bir şeyler getirecek misiniz tüfekler ile beraber?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi