Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHIAPPA FIREARMS
Sn. Harun

Double Badger modeli İtalya'da mı üretilmektedir. Yoksa başka yüklenici bir firmaya mı yaptırılmaktadır.

Saygılarımla

Alıntı

(06-08-2016, 01:31 PM)Gazanfer demiş ki: Sn. Harun

Double Badger modeli İtalya'da mı üretilmektedir. Yoksa başka yüklenici bir firmaya mı yaptırılmaktadır.

Saygılarımla

Tac87'deki ürün linkinde 2. fotoğrafta kutu üzerinde Made in Italy yazmaktadır.

http://www.tac87.com/DOUBLE-BADGER-41041...-1457.html

Saygılar.

Alıntı

(06-08-2016, 08:23 PM)Masta demiş ki:
(06-08-2016, 01:31 PM)Gazanfer demiş ki: Sn. Harun

Saygılarımla

Tac87'deki ürün linkinde 2. fotoğrafta kutu üzerinde Made in Italy yazmaktadır.

http://www.tac87.com/DOUBLE-BADGER-41041...-1457.html

Saygılar.

Doğrudur, Double Badger modeli de, 1887 modeli levyeli av tüfeği de İtalya'da üretilmektedir.

Double Badger serisi normalde bir yivli bir de yivsiz namludan oluşan bir kombinasyon sunmaktadır. .22LR/410, .22/20Ga gibi... Benim isteğimle .410/.410 olarak üretildi. Sadece Türkiye için satılacak diyemem, belki standart üretimlerine alırlar ama şimdilik müşterisi biziz.

Alıntı

Sn. Harun

Double Badger modeli stok bitmiş acaba yeni parti ne zaman satışa hazır olur?

Saygılarımla

Alıntı

(07-08-2016, 09:49 AM)Gazanfer demiş ki: Double Badger modeli stok bitmiş acaba yeni parti ne zaman satışa hazır olur?

Double Badger'dan sadece 5 adet seri üretim öncesi numune gelmişti. 1 tanesi test atışlarında kullanıldığı için, bu modeli teşhir tüfeği yaptık. 4 adet tüfek satılabilir durumda. Satıştan çekmemdeki sorun şu ki, prototiplerde optik kızak yok ve pirinç arpacık kullanılmış. Halbuki seri üretim modellerinde 3/8" dovetail optik kızak, ve fiber-optik arpacık olacak. Biz de duyuruyu bu yönde yaptık. Stok modellerinde eksik konfigürasyon olduğu için satıştan çektik. Bu tüfekler, mümkün olursa, Chiappa'nın göndereceği aksesuarlar ile değiştirilecek ve aynı standarta yükseltilecek, ya da şimdiki haliyle indirimli bir fiyattan satılacak.

Asıl sipariş partimizin üretimi bitmek üzere. Fakat İtalya da tatile girmek üzere. Eğer tatil öncesinde yetişmezse sevkiyat Eylül başı yapılacak, ve Eylül'ün ikinci yarısında satışa çıkar.

Alıntı

Arkadaşlar,

Mevcut Double Badger modelleri standart üretimden farklı olarak sadece metal gez-arpacık ile gelmiştir. Dovetail optik kızak ve fiber-optik arpacık yoktur. 4 adet tüfek, bu haliyle %20 indirimli olarak satıştadır:

http://www.tac87.com/DOUBLE-BADGER-41041...-1458.html

Alıntı

Sn.Harun,sanırım gez de yok.Sadece sarı arpacık var.

Bu arada;

Tüfeği inceleme şansı buldum.Kendine çeken bir tarafı var.Özellikle bayanlar için ev savunması,ve atış talimi için çok ideal.Gençlerin tüfekle ilk tanışmaları ve ilk eğitimleri için de çok ideal.Arabada,çanatada ikiye çok rahat katlanması ile kolayca taşınabilecek bir tüfek.Şahsen
" fiber arpacık " için asıl partiyi bekleyeceğim.Pirinç arpacik benim niçin yeterli diyenler bu fiyata bu tüfeği kaçırmasınlar efenim.Tüfek ben keyifli bir tüfeğim diye bağırıyor bakınız Smile

Alıntı

(07-08-2016, 03:59 PM)harun demiş ki:
(07-08-2016, 09:49 AM)Gazanfer demiş ki: Double Badger modeli stok bitmiş acaba yeni parti ne zaman satışa hazır olur?

Double Badger'dan sadece 5 adet seri üretim öncesi numune gelmişti. 1 tanesi test atışlarında kullanıldığı için, bu modeli teşhir tüfeği yaptık. 4 adet tüfek satılabilir durumda. Satıştan çekmemdeki sorun şu ki, prototiplerde optik kızak yok ve pirinç arpacık kullanılmış. Halbuki seri üretim modellerinde 3/8" dovetail optik kızak, ve fiber-optik arpacık olacak. Biz de duyuruyu bu yönde yaptık. Stok modellerinde eksik konfigürasyon olduğu için satıştan çektik. Bu tüfekler, mümkün olursa, Chiappa'nın göndereceği aksesuarlar ile değiştirilecek ve aynı standarta yükseltilecek, ya da şimdiki haliyle indirimli bir fiyattan satılacak.

Asıl sipariş partimizin üretimi bitmek üzere. Fakat İtalya da tatile girmek üzere. Eğer tatil öncesinde yetişmezse sevkiyat Eylül başı yapılacak, ve Eylül'ün ikinci yarısında satışa çıkar.

Dürüstlüğünüzden dolayı sizi tebrik ederim.

Saygılarımla

Alıntı

Elimizdeki ürüne ait doğru konfigürasyon fotoğrafları aşağıdaki linke yüklenmiştir:

http://www.tac87.com/DOUBLE-BADGER-41041...-1458.html

[Resim: 7lLoFn.jpg]

[Resim: iyvGf5.jpg]

Alıntı

Sayın Harun,
Yeni üye olduğum için yanlış ifade edebilirim, kusura bakmayın lütfen. Bu süperpozenin fişek seçicili tek tetiklisi var mı?
Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi