Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CHIAPPA FIREARMS
(26-03-2016, 11:54 AM)blacksea demiş ki: Double Badger modeli, ki ben adını bile duymamıştım önceden, ülkemizde özellikle doğaya tek başına veya birkaç kişi olarak çıkan ve tabanca taşıma ruhsatı olmayan kişiler için çok faydalı olabilir, kompakt yapısıyla.

12 ga. olsaydı daha mı iyi olurdu diye soru geliyor akla ancak o zaman taşıma avantajı ortadan kalkardı, diğer yandan doğada tehlike 4 ayaklıdan ziyade 2 ayaklıdan gelir, diye düşünüyorum.

Aslında Chiappa'nın 22LR Little Badger modeli var. Tek kırma, 1.3 kg. Ben öncelikle bu modelin .410 modelini yaptırtmak istedim. Fakat hem böyle bir "çıplak" modele pazarın hazır olmadığı endişesi taşıdığımdan, hem de yakın arkadaşımın "zor durumda atışa hazır iki fişek her zaman bir fişekten iyidir" tavsiyesini dinlediğimden Double Badger modelini modifiye ettirdim.

[Resim: tsBUTQ.jpg]

Alıntı

Uzun zamandır kendi haline çekilmiş bir silahsever olarak heyecanlandıran modeller. Bu piyasaya yapmış olduğunuz katkılar için teşekkürler. Kısmetse birgün tekel kalkarda tabanca ve yivli tüfekleri de getirirsiniz.
Saygılarımla

Alıntı

Sayın Harun, tahmini ne zaman satışa sunulacak acaba ? Birde mosberg 410 çap gelecekmi ?
Saygılarımla.

Alıntı

(26-03-2016, 10:31 PM)fsmy demiş ki: Sayın Harun, tahmini ne zaman satışa sunulacak acaba? Bir de Mossberg 410 çap gelecek mi?

Chiappa'ların Mayıs sonundaki Prohunt öncesi ithal edilmiş olamasını umuyorum. Lever action olanlar gelir ama DB 410/410 modelinden sadece ilk 5 adet gelebilir. Asıl siparişin ne zaman teslim edilebileceği bilgisi henüz gelmedi.

Mossberg 12 Ga harici bu yıl siparişimiz yok. Bu yılki satışların durumuna göre gelecek yıla 410 ve 20 Ga düşünülebilir.

Alıntı

Sayın Harun,

Size özelden Nasıl ulaşabilirim ?

Saygılarımla,

Alıntı

harun@ctm.com.tr

Alıntı

Harun bey sizden .410 snap cap, Otis .410 yivsiz tüfek temizlik seti, .410 fırça aldım kendi tüfeğim için.

Ama şimdi DB bekliyoruz heyecanla, tüfekler geliyor değil mi? Smile

Alıntı

(12-04-2016, 03:43 PM)1905sss demiş ki: Ama şimdi DB bekliyoruz heyecanla, tüfekler geliyor değil mi? Smile

İtalya'dan Türkiye için ihraç lisansı geç çıktığı için Slovenya üzerinden gelecek. Fuara yetişir inşallah. Ama sipariş partisini teslim tarihi hakkında henüz bilgi verilmedi.

Alıntı

Saiga benzeri yarı otamatik 410 magnum atan bir tüfek ithal etme durumunuz var mı?

Alıntı

(12-04-2016, 04:24 PM)onurerdag88 demiş ki: Saiga benzeri yarı otamatik 410 magnum atan bir tüfek ithal etme durumunuz var mı?

Yok efendim.
Bir gün izin verirlerse AK-47'nin kendisini getiririz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi