Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bond Arms Derringer...
Kusura bakmayın konu açamadığım için buradan devam ediyorum. Yönetici arkadaşlar konuyu uygun başlığa taşırlarsa çok sevinirim. Bond Arms ile ilgili bir başlık açmak istiyorum.

Bond Arms anladığım kadarı ile 1995'de kurulmuş Texas merkezli bir firma. Bond Arms Derringer adı altında klasik derringer'lardan esinlenmiş oldukça güzel görünen modeller üretiyorlar. Silahları ile namlu değiştirerek değişik kalibrelerde mühimmat atabiliyorsunuz.

[Resim: 77fedb850f6d77255e03397460f345bc.jpg]

Yedek silah olarak veya cepte taşınacak küçük bir korunma önlemi olarak değerlendirilebilir silahları. Tasarım ve kullanım açısından, belki birazda western hayranı olduğum için benim çok hoşuma gitti.

[Resim: dd7b6ad8e4a7cb2af9745fe8ed1d4df0.jpg]

Forumdaki ustaların bu silahlar konusundaki yorumlarını merak ediyorum.

Bir diğer merak ettiğim konu ülkemizdeki firmalar bu tür inovasyona dayalı üretimler yapsalar uluslararası pazardaki payları artmaz mı? Çok bilmiyorum ama sanırım bu konularda ülkemizdeki tek yenilikçilik kırma tekleri tabanca biçimine getirmek üzerine.

İşsiz adam misali bu derringer' lar haricinde birde bugünlerde silah saklama kutusu meselesine/projesine takıldım. Bu konuda başka bir başlık açmak isterim.

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi