Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Armsan'dan yeni bir AK türevi; RS S1.
Hatırladığım kadarıyla Eylül 2016 tarihinde satışa sunulacaktı.Test edeceğiz , Ar-Ge devam ediyor deyip tehir ettiler. 2017 Nisanın ilk haftasında satılacak dendi fos çıktı.En son fuardan sonra satılacak dendi yaklaşık 20 gün oldu hala haber yok... Velhasılıkelam ''Söz''ün bir kıymeti yok,ciddiyetsizlik had safhada,kurumsallık hak getire
    Haa müşteri memnuniyeti mi ? Bulunmaz hint kumaşı satıyoruz canım almayan kendi kaybeder

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
AsmTR
Hala satışta değil ve de hala satışa çıkabilecek bir tüfek değil.Aynen Xtr 12 de olduğu gibi hüsran...

Alıntı

Arkadaşlar Armsan RS-S1 av bayilerinde satışa sunulmuş durumda. Dün bir arkadaşımın av bayinde tüfeği gördüm.

İşçilik fena değildi. Kutu içeriğinde tüfek, 1 adet 5'li şarjör, şok, şapka vardı. Arkadaşım tüfeğin fiyatının 2.400 tl olduğunu ifade etti. Saygılarımla. . .

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
berkaykay
Bu gün av bayiinde bu tüfeği kısa bir inceleme fırsatım oldu. Malum esnaf tutumu çok kurcalayamadım. Ancak gördüğüm kadarıyla yüzlemesi kötü değil. Ağırlık dağılımı çok rahatsız etmedi. Daha önce HUSAN'ı denediğimde ağırlık merkezi çok önde gelmişti (benzer tüfeklerde de benzer olduğunu düşünüyorum).

Tüfeği genel olarak değerlendirmek gerekirse;

İşçilik pek hoşuma gitmedi, kurma kolunun döküm izleri belki oluyordu,
Mekanizma çok sertti, alışmadığım için bir kaç denemeden sonra ancak kurabildim,
Emin değilim ancak kafa döner kilit değildi.
Fiyatı da 2250 tl'idi

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
lupus, Fruktoz23, Sabri

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi