Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Armsan'dan yeni bir AK türevi; RS S1.
Tüfeği alıp inceledim dereceli gez biraz baskı gördüğünde eğilecek kadar inceydi 1 adet 5 li şarjör harici verilmediği söylendi plastik el kundağı ve fazlaca punta civata kasada çok göze batıyordu yinede hayırlı olsun test atışlarında tam olarak kendini gösterecektir

Alıntı

Elimden geldiğince meraklıları için ayrıntı göstermeye çabaladım.Keşke tam söküm için ortam uygun olsaydı.Geçen sene de aynı tüfek fuardaydı.Şahsi görüşüm hiçbir değişiklik yapmadan tekrar görücüye çıkarttılar.Bu ay gibi piyasaya süreceklerini belirtselerde temkinli yaklaşmakta fayda var.Bence fuar zamanı sonrası satışa sunarlar.

Saygılarımla.

Alıntı

Arkadaşların bahsettiği Kral Arms XPS modelini de bekleyeceğim. Bakalım hangisi daha performans verecek. Afiş fotoğrafları ve resimlerinde çok kaliteli gözüküyor ama reelde maalesef teneke gibi oluyor.

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın onTuva, Kral ürünleri için de önümüzdeki günlerde fırsat elde edersem bir kaç ayrıntılı resim paylaşacağım. Ama ürünlerle ilgili beklentilerinizi çok yüksek tutmayın yinede.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
oneTuva
Sayın topraxxx,
Haklısınız ama sanki orjinale daha yakın duruyor. Umarım şaşırtır bizi.
Saygılarımla.

Alıntı

ruhsat işlemlerine yeni başlamış konu üzerinde pratık anlamda acemi olan biriyim
teorik olarak ıse firmaların net uzerınden bilgilendirmeleri ve mevcur forum gibi forumlardan
bilgi edinmeğe gayret gösterdim.
genel olarak şarjörlü yarı otomatik tüfeklere sıcak bakılmadıgını gördüm ancak genede siz tecrübeli ve
bilgili forum katılımcılarına sormak ıstedıgım opsionunuz bir şekilde şarjörlü yarı otamatik olsa eleye
eleye dört adete düşürdüğüm tüfekler konusunda fikirleriniz ne olurdu ( baska bır markayı da sız onerebılırsınız )

A) armsan   RS-S1
B) typhoon    F-12
C) utaş      XTR-12
D) derya     MK-12

Alıntı

Sn.caesar,Bence sizin ruhsat ve tüfek ile acemiliğinizden önce öğrenmeniz gereken şey, yazı yazmak ve imla kurallarını öğrenmek olmalı.Saygılar.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=2118
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=2806

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
lupus, fbalun, Sakin, wildeagle, bilhan
Merhaba,
Bu ürünün son durumu nedir? Bilgisi olan yazabilirse çok sevinirim.
Saygılarımla.

Alıntı

Merhabalar sayın üyeler,

Takip ettiğim Birleşik Krallık menşeili bir YouTube kanalın da Armsan RS S1' in videosuna rastladım. İncelemeyi yapan amcanın söylediklerinden iki şey dikkatimi çekti,

-Silahı hiç temizlemeden 28 ve 32 gr arasında değişen farklı gramajlarda binin üzerinde atış yapmaları oldu.

-Bir diğeri de bu silahın Saiga'nın daha geliştirilmiş versiyonu olduğunu söylemesi dikkatimi çekti.

Ya bizim amca biraz fazla abartıyor ya da Armsan dış piyasaya sunduğu silahların üretimine ayrı bir özen gösteriyor gibime geldi...

Buyrun video;

Saygılarımla

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
heisenberg, FRD, Gravis_Pro, ilbay, tirendaz, ThePulchra, Antiterör, Sabri, madenci08, UUU, sem, Dr.Oz, ducak
Trap fişeği de atıyormuymuş?Testi ben yapsaydım sonuç ne olurdu diye merak ediyorum.

Bu arada silah e-temin üzerinde satışta gözüküyor. 2390 tl'den başlayan cazip (?) fiyatlarla.

https://www.e-temin.net/armsan-armtac-rs-s1-siyah-monoblock-sarjorlu-av-tufegi

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Fruktoz23, ducak

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi