Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Armsan'dan yeni bir AK türevi; RS S1.
(10-04-2016, 12:40 PM)lupus demiş ki: Yakın zamanda çıkarılabilir şarjörlü yivsiz namlulu bir tüfeği bağrıma basmayı düşünüyorum...SAFİR T14.

Çünkü portföyümüzdeki Aimpoint ürünleri ve montaj çözümlerini sergilemek için elimizin altında gerçek bir AR bulundurmak mümkün değil.

Hazır para vermişken ve elimiz değmişken arada fantazi de yaparız. Benim için bu tür tüfeklerin kullanım alanı bundan ibarettir.

Ha... Bazı arkadaşların aklına '' Neden SAFİR? '' sorusu gelebilir... SAFİR, çünkü aksesuar ve montaj çözümleri açısından gerçek AR serisi ile ölçüleri tam uyumlu, tek nedeni bu.

Saygılar.

Sn.Lupus

Tüfeği edindiğiniz de sizden detaylı bir inceleme yapmanızı arz ediyorum. Zira bu tüfek hakkında görüşleriniz ben dahil birçok silah sever için aydınlatıcı nitelikte olacaktır.

Alıntı

Memnuniyetle Sn.fructoz23...

Alıntı

Böylece ''2016 seri safir eskisine nazaran çok daha iyi '' söylemi de test edilmiş olacaktır. işin fantazi ve atış kısmı için ben de 1 adet edinmek üzereyim,
inşallah hepimizi yanıltır da idare eder , eskisine nazaran daha iyi bir tüfek olur..
takipteyim sayın Lupus

saygılar.

Alıntı

(10-04-2016, 12:40 PM)lupus demiş ki: Yakın zamanda çıkarılabilir şarjörlü yivsiz namlulu bir tüfeği bağrıma basmayı düşünüyorum...SAFİR T14.

Çünkü portföyümüzdeki Aimpoint ürünleri ve montaj çözümlerini sergilemek için elimizin altında gerçek bir AR bulundurmak mümkün değil.

Blue Gun alın da paranız boşa gitmesin bari. Wink

Alıntı

Yeni SAFİR ile tanışmış ve kullanmış biri olarak şöyle söyleyeyim, Sn. lupus' un alma amaçı çok farklı olduğu için alıp ürünlerini sergilemek için kullanabilir, amaaaaa!

Keşke SAFİR eski haliyle kalsa idi, insanlar tipini sevdiği için hobi olarak alıp, tutukluklarına gülüp geçse, atış yaptığı nadir anların keyfini çıkarıp, karşılarına alıp '' Vay be! Sanki AR-15 ! '' deselerdi.

Ne olmuş yeni SAFİR' e?.. Tutukluk yapmasın diye, .410 fişeğin güçü yetsin diye nasıl bir mekanik değişiklik yaptılarsa, ki bu işlerden hiç anlamam, tüfek kesinlikle ve kesinlikle fişekle yanyana getirilmeyecek hale gelmiş. Defalarca başımıza gelen iki olay var;

1. Doldurma anında kendi kendine patlaması.

2. Atış anında istem dışı ikili ve üçlü atışlar.

En vahimi fabrikaya bu durum belirtildiğinde '' Olur böyle şeyler...'' demeleri, insan hayatını hiçe sayıp bunları basit bir sorun olarak görmeleri...

Ve bu hatalar tek bir tüfeğin çıkarttığı problemler değil.

Yeni SAFİR güvenilmez, kesinlikle fişek yüklenmemesi gereken, doldurduğunuzda emniyeti açık ya da kapalı hiç bir yere tutamayacağınız, her an bir kazaya sebebiyet verebilecek korkunç bir hatadan başka birşey değil.

Silah? Kesinlikle silah değil bu alet.

Alıntı

Sn Lupus .Aimpoint ve montaj çözümlerine nerden nasıl ulaşabiliyoruz Tac 87 sitesinden leupold tactical prismatic aldım bir tüfeğim için .Memnun kaldığım bir optic birde aimpoint yada eotech edinmek istiyorum.

Alıntı

Mesaj alınmıştır Sn.esarisoy... Yeni SAFİR iptal! Teşekkürler.

Alıntı

(26-04-2016, 12:27 PM)esarisoy demiş ki: Sn Lupus .Aimpoint ve montaj çözümlerine nerden nasıl ulaşabiliyoruz Tac 87 sitesinden leupold tactical prismatic aldım bir tüfeğim için .Memnun kaldığım bir optic birde aimpoint yada eotech edinmek istiyorum.

Sn.esarisoy,

Sivil ve avcılar için üretilen Aimpoint ürünlerini Uçar Av' dan tedarik edebilirsiniz. Askeri standartlardaki Aimpointleri ise MEND Savunma ithal ediyor.

Saygılar.

Alıntı

Sn. Lupus
Safir projeniz için eski model ararsanız elimde mevcut.
Saygılar.

Alıntı

Sayın forum üyeleri, Bu tüfek ile ilgili olarak İstanbul av ve avcılık fuarında tanıtımı yapılacağı ve bu fuar sonrası satışa başlanacağını öğrendim.Fiyat baremi olarak ise 2.000 TL üzeri olması muhtemel gözüktüğü söylendi.Daha ayrıntılı bilgi edinmeye çalışıyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi