Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİLAH DIŞI HOBİLERİMİZ
Pazargünü  Yeni RC Off Road Pisti açılışı etkinliğimiz Hazarfen Havaalanı İstanbul[Resim: IMG_7771.jpg]

[Resim: IMG_7772.jpg]

RC vazgeçemediğim hobim.

[Resim: DSCN7499.jpg]

Alıntı
29 üye teşekkür etti:
fbalun, Gravis_Pro, husrev, 1905sss, heisenberg, blueokkes, ilksurfer, Tonyukuk ÖTUKEN, Borz, tirendaz, Yasin ALAN, efe1753, tekoglu, OBERON01, lupus, werewolf, kyucel, alone61, alpago, lenduha, sauerist, madenci08, ALPTUG, ardenne, FeLis_Leo, paulieepasa, Fruktoz23, eraonk, şekerlioğlu
Ben hayran olmama ramen imkan bulup buna benzer hobiler ile alakadar olamadım. Ama izlemek bile beni benden alıyor.

Alıntı
11 üye teşekkür etti:
Sabri, S@riyerli, hilk1, heisenberg, FRD, Cem1964, Porsuk, alpago, sem, lupus, şekerlioğlu
Merhabalar, acizane bendeniz de doğa yürüyüşleri ile dağcılık ve kampçılık gibi şehir  hayatının depdebesinden ve insanların gürültüsünden uzak yerlerde vakit geçirmeyi seven birisiyim. Bu konudaki merakım ve gayretimi gören bir abimizin tavsiyesi ile tanıştım bu forumla. Uzunca süre üye olmadan takip etsemde on gün kadar evvel bu aileye katılmak istedim. Her hangi bi konuda aklıma takılan herhangi sorunun cevabını bulabildiğim ve samimiyetine gerçekten inandığım kıymetli büyüklerime (bilgi ve tecrübe olarak yaşı küçükte olsa) selamlarımı sunarım.
Konyadan selamlarla.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
lenduha, Ahmet Efe, fazilk
Gürültüden uzak doğada...
[Resim: IMG_20170322_WA0000.jpg]

Alıntı
16 üye teşekkür etti:
taarruz, Fruktoz23, sem, rainman, Karakoc, asuspc, eraonk, heisenberg, lupus, ilksurfer, Cem1964, Tonyukuk ÖTUKEN, baracuda77, 6patlar, aseyhan, şekerlioğlu

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi