Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİLAH DIŞI HOBİLERİMİZ
Şimdi sönük bıraktınız bizi Sn. Bajak.
Ben de genelde antika saat ve tesbih biriktiririm. Bir de ufak akvaryumum var. Öylesine fotoğraf çekmeyi de severim. Instagram hesabım: goksels Smile

Alıntı

-Basketbol oynadım 13 sene. Amatör lisanslı olarak, salon ışıkları gibi bir eroin görmedim daha. Bir ara bir NCAA (NBA küçük kardeşi, emerıkın kolej ligi) olacaktı. Ama o ara bana ne oldu, ben hala anlamış değilim. Hocalık yaptım bir dönem, hem lig deneyimim hem de özel okul deneyimim oldu. Gerçek ben olduğum tek yer basketbol sahası.
-Bu yaz zıpkına başladım. Sadece 1 defa dalabildim, kısmetse bu yaz abartmak niyetindeyim.
-Resim çizerim bazı bazı. Özellikle karikatür, bu konuda herhangi bir eğitim almadım.
-Hayal dünyamın kapılarını açar, kağıda dökerim ara ara. Kağıt ve kalem başka türlü dinliyor insanı, derin ve sakin.
-Osmanlı okçuluğuna ağırlık vereceğim bu yaz. Hep yaz diyorum ama, yay soğuğu pek sevmiyor.
-Kamp yapmak ve doğaya karışmak en sevdiğim işlerin başında geliyor. Sevdiğim insanlarla birlikte, gerçek dünyadasın.
-Uçabilmeyi çok isterdim, inanılmaz bir heves var bu konuda. Umarım bu hayal de kısa zamanda hobiye dönüşür.
-Şu aralar çift zamanlı motorlara sardım, kendimi geliştirebilirsem ne mutlu.
-En büyük hobilerimden biriside bu forum. Bilgisayar açıldığında, ilk yaptığım iş t.t.com.
-Video oyunları! Ünlem koydum evet farkındayım, ama başka ne desem bilemedim. Bir defasında resident evil 4 oynayacağız diye (PS3'de ve projeksiyon ekranında) sakat kalacaktım. Yaklaşık 16 saat (14:00-06:30), hiç ara vermeden ve arkadaşımla beraber (co-op modun da) konsolun başından kalkamadık. Sabah uyandığımda kilitlenen parmaklarımı, Amerikan yardımı ile anca açabildik Smile

CV lerde yaptığım gibi, hobileriniz kısmını doldurmak istemedim. Biraz süsleyip yazayım dedim.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Kararsız; Sizinle tanıştığıma hep dua ederim.
Sn. Sandeman; Takip edilmektesiniz.
Sn. Karabasan; Aklımdan yazarken sonuna CV'mdir yazmak geçiyordu, lakin araya 105mm girdi. Smile

Alıntı

2 yıldır çeşitli akvaryumlarım oldu. En son durum bu.. Balıkların cinsi Frontoza.

[Resim: 20160319_112641.jpg]

[Resim: 20160319_112855.jpg]

Saygılar

Alıntı

Bir zamanlar plastik uçak maketleri yapardım.

Japonların kılıç sanatı kendoya merak sardım bir ara, ama işten güçten vakit bulup başlayamadım.

Saygılarımla,

Alıntı

Saatlere meraklıyım ben de biraz;

[Resim: c098d48434166ec3663fe32f40899bd9.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
1/18 Otomobil Koleksiyonu yapıyorum bende en keyif veren hobim budur elime alım bakayım edeyim Smile

[Resim: IMG_2957.jpg]

Alıntı

Murat bey , 1/18 bende bayağı bir heves ettim .Bayağı bir koleksiyon yapmıştım.Bunun yanında zaten kalem , saat koleksiyonum var.Hatırı sayılır film arşivim de var.Lakin en son ev değiştirdiğimde ne yazık ki çalışma odam 30 m2 den 15 m2 ye düşünce arablarım , DVD koleksiyonumun büyük bir kısmı kutular içinde bodrumda yatıyor.Bütün film arşivim 20 TB dijital ortamda duruyor.Sadece görüntü olsun diye birkaç araba ve DVD ler odamda.

[Resim: efe97178e5b067b82be34dc04850f095.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
Şöyle minik bir koleksiyon da bende varSmile

[Resim: 954977702597f730c165a03d1f2c5421.jpg]

Alıntı

Sn. muratcantona, Sn. asuspc, Sn mlm;

Değerli forumdaşlarım; sizlerin çoluk çocuğa karışma durumunuz nedir bilmiyorum ama, bu minyatür araçlardan 10 sene evvel bende de hatrı sayılır oranda kolleksiyonu mevcut idi.

İdi derken; şu an 3 tane oğlum, 2 tane de alt katımda oturan (onlarda erkek) öz yeğenlerim var. Üstelik bu askerlerin en büyüğü 7, en küçüğü 1 yaşında. Kolleksiyonun başına neler gelebileceğini tahmin etmişsinizdir. Smile Canları sağolsun.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi