Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİLAH DIŞI HOBİLERİMİZ
Fotoğraf çekerim, ufaktan offroad yaparım Smile fotoğraflarımı instagram: photouch yazarak inceleyebilirsiniz.

[Resim: JEEP_zpskrtomd3y.jpg]
[Resim: IMG_0934_zpsevtr62vk.jpg]

Alıntı

Motosiklet en büyük hobim, hatta tutkum. 20 yıldır geçmedi hevesim.

Kamp ve kampcılık hevesim başladı bir yıldır, ekipmanları tamamladım sayılır bu sene bir çok kamp yapmayı planlıyorum.

Zamanında ben de çok akvaryum baktım ama sıkıldım. Her türlü hayvanı severim ama kedi köpeğin yeri ayrıdır.

Motosiklet ve araçlarımla ilgili bakım tamirat vs yapmaktan çok hoşlanırım, zaman buldukça amatör olarak ahşap ve demirle uğraşırım.

Alıntı

Ilgaz Dağı İnişi
İsimli fotoda :

1- kayma durumunda ne kadar düşme olasılığı olduğunu bilmeden ve görmeden yorum yapıyorum .

[Resim: g8qym0.jpg]

Bir ipe bu kadar insan girmez .
Bu kadar sık aralıklı yürünmez .
İniş sırasında iki elde baton olmaz , mümkünse bir elde kazma olur .
Fotoda gördüğüm bazı kişiler ipi sadece tutuyorlar .

Aklıma gelen ilk soru : olası bir düşme durumunda , evet düşen kişi ipi tutar , peki diğer ipi tutan kişiler ipi tutmaya devam ederler mi ? Devam ederlerse , ipi tutukları için dengeleri bozulup onlarda düşmez mi ? Düşdüklerinde ipi tutmaya devam mı ederler , yoksa durmaya mı çalışırlar ?

Ilgaz dağı kolay bir dağ gibi görünse de çok can yakmış bir dağdır .

Saygılarımla .

Bozkurt Işıklı .

Alıntı

Kitap okumak, tir yapmak, çelik dövmek, bıçak yapmak, savunma ve saldırı sopaları, sopalı bıçakların replikası yapmak, hafif silahlar ve optik silahlarla atış. Spor olarak sadece yürürüm.

Alıntı

Hobi sayılır mı bilemem ama serçelerle çekirdek yemek, silahlardan sonra bana en huzur veren uğraşım Smile

Saygılar.

Alıntı

Tabanca tüfek forumu okumak en büyük hobim Smile

Alıntı

http://s1215.photobucket.com/user/tolgad...t.jpg.html
[Resim: 1m_zpsgmnu0qnt.jpg]
[Resim: 8%201m_zpswjqgqrpv.jpg]
[Resim: 1%201m_zpsnvmge08f.jpg]

Arada bir custom motor yaparım, cafe racer stili .

Alıntı

Hakkını vererek yapmaya kalktığınızda bundan başka birşeye vakit kalmıyor ki...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
bozkurtcml
Ayran gönüllüye model ben:
- 1992 de yüzmeyi öğrendim. Yüzebildiğim her fırsatta antrenman olarak yüzerim. 1000-1500m.
- İleride kayak öğrenmesi kolay olsun diye 1996-2000 arası sıkı paten (rollerblade) yaptım. Fırsat bulsam spor olarak devam ederim.
- 1998 e kadar sporu işkence kabul ettim. Sonra ani bir kızgınlıkla Forest Gump gibi koşmaya başladım. Vasat bir kondisyon ile her fırsatta koşarım. (4.30-6.00 pace) Uzun mesafeler daha kolay gelir. 20K
- 2000 de kayağa başladım. Her yıl mutlaka 5-6 gün kar tatili yaparız.
- 2000 ağustos ayında tüplü dalışla tanıştım. En son 2012 idi daldığım. Bu arada eğitmenlik işlerini de arada hallettik.
- 2001 de az biraz yelken (windsurf) yaptım. Bu sene devam inşallah.
- 2004 de gökyüzü ile tanıştım. Serbest paraşüt işine daldık. Uçak bulamayınca 2007 de mecburen bıraktık Smile
- 2005 de yamaç paraşütünü tattım. Geçen sene iyi uçtum. Takım evde yatıyor. Seneye ya nasip
- Gene bu sene dağcı oldum. TDF bütün kampları gördüm. Ara ara zirvelere yakından bakıyorum.
- 2007 motorcu olduk. 2 sene 3-4 motor değişti. Bu iş de bu seneye kaldı.
- 2009 snowboarda terfi ettim. Kar yağınca kızak olarak kullanıyorum Smile
- 2012 fotoğrafçılığa başladık. Stüdyo flaşına kadar uçtuğum oldu. Şimdi tek makina 4 lens idare ediyorum Smile
- 2012 Şehir ulaşım vasıtası (SUV) olarak bisiklete bağlandık. Yol bisikletine aşık oldum. Abarttım biraz. Her gün 26 km, her ay 130km, Giresun-Samsun, Giresun-Gümüşhane, Uşak-İzmir sürüşlerim oldu. Yayla asılmaları eşantiyon. Şimdi bisiklet trainera kelepçelendi. (Mecburen)
- 2013 mukavemet denedik. Tek başına sıkıcı oluyor. Bu da evde yatıp sıra bekleyenler arasında.
- 2013 Bisiklete binmişken yarışalım dedim. 1-2 yarış triatlon denedim. Bir daha asla Van gölünde yüzmem Smile Arada öylesine orta mesafeyi de denedim.
- 2014 amatörcü olduk. TA7AJA
* Son iki sene yatmışım demekki Smile
(Özetle evde benle yatanlar: Bord, mukavemet, yamaç, foto, dalış, bisiklet, mayo, spor ayakkabısı, telsiz, motor ve dağlar)

Alıntı

2005 de bir tesadüf ile Sn. Bajak la tanışdık ,

O gün bu gündür kendisini yakalamaya çalışıyorum .

Saygılar .

Bozkurt Işıklı

(19-03-2016, 05:24 AM)bajak demiş ki: Ayran gönüllüye model ben:
- 1992 de yüzmeyi öğrendim. Yüzebildiğim her fırsatta antrenman olarak yüzerim. 1000-1500m.
- İleride kayak öğrenmesi kolay olsun diye 1996-2000 arası sıkı paten (rollerblade) yaptım. Fırsat bulsam spor olarak devam ederim.
- 1998 e kadar sporu işkence kabul ettim. Sonra ani bir kızgınlıkla Forest Gump gibi koşmaya başladım. Vasat bir kondisyon ile her fırsatta koşarım. (4.30-6.00 pace) Uzun mesafeler daha kolay gelir. 20K
- 2000 de kayağa başladım. Her yıl mutlaka 5-6 gün kar tatili yaparız.
- 2000 ağustos ayında tüplü dalışla tanıştım. En son 2012 idi daldığım. Bu arada eğitmenlik işlerini de arada hallettik.
- 2001 de az biraz yelken (windsurf) yaptım. Bu sene devam inşallah.
- 2004 de gökyüzü ile tanıştım. Serbest paraşüt işine daldık. Uçak bulamayınca 2007 de mecburen bıraktık Smile
- 2005 de yamaç paraşütünü tattım. Geçen sene iyi uçtum. Takım evde yatıyor. Seneye ya nasip
- Gene bu sene dağcı oldum. TDF bütün kampları gördüm. Ara ara zirvelere yakından bakıyorum.
- 2007 motorcu olduk. 2 sene 3-4 motor değişti. Bu iş de bu seneye kaldı.
- 2009 snowboarda terfi ettim. Kar yağınca kızak olarak kullanıyorum Smile
- 2012 fotoğrafçılığa başladık. Stüdyo flaşına kadar uçtuğum oldu. Şimdi tek makina 4 lens idare ediyorum Smile
- 2012 Şehir ulaşım vasıtası (SUV) olarak bisiklete bağlandık. Yol bisikletine aşık oldum. Abarttım biraz. Her gün 26 km, her ay 130km, Giresun-Samsun, Giresun-Gümüşhane, Uşak-İzmir sürüşlerim oldu. Yayla asılmaları eşantiyon. Şimdi bisiklet trainera kelepçelendi. (Mecburen)
- 2013 mukavemet denedik. Tek başına sıkıcı oluyor. Bu da evde yatıp sıra bekleyenler arasında.
- 2013 Bisiklete binmişken yarışalım dedim. 1-2 yarış triatlon denedim. Bir daha asla Van gölünde yüzmem Smile Arada öylesine orta mesafeyi de denedim.
- 2014 amatörcü olduk. TA7AJA
* Son iki sene yatmışım demekki Smile
(Özetle evde benle yatanlar: Bord, mukavemet, yamaç, foto, dalış, bisiklet, mayo, spor ayakkabısı, telsiz, motor ve dağlar)

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): tsotsi01, 1 Ziyaretçi