Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SİLAH DIŞI HOBİLERİMİZ
Aslında bu konuyu açarken forumun silah dışı paylaşım ve tartışmalara karşı hassasiyetinden ötürü çekinsemde konunun genel kapsamlı olup pek çok konuyu tek bir konuya indirgeyeceği için açma kararı aldım. Sayın moderatörler ve sayın forum üyeleri uygun görmezse konu silinebilir.

Alıntı

Şu aralar vaktim çok az olduğu için hobilerime çok fazla vakit ayıramıyorum, sadece kitap dergi okumak, advanced trekking ve dağcılıkla ilgileniyorum.

Şimdiye kadar yaklaşık 200 kitap okumuş ve 500 kadarda kitap sahibiyim.

Ayrıca artık ne kadar hobi sayılır bilmiyorum ama günde en az 12 km bisiklet sürüyorum. Evden işe işten eve bisikletle gidip geliyorum Big Grin
Ilgaz Dağı Zirvesi
[Resim: y5ER7k.jpg]

Ilgaz Dağı İnişi
[Resim: g8qym0.jpg]

Alıntı

İlk paylaşımda ben bulunayım bari. Bisiklet sürerim. Bol bol bisiklet sürerim. Haricinde paraşüt atlayışı, yamaç paraşütü, dağcılık, doğa yürüyüşü gibi olağan dışı sporları takip ederim Smile

Alıntı

Çocuk bakarım Smile

Alıntı

Sn.Shepherd,

Ben de dağcılıkla uğraşıyorum.

Ancak hayatta o ipe bağlanmam, hele ki ellerin de kazma yerine baton varsa ve inişte ise asla.

Saygılarımla

Alıntı

Dalış, yelken, acemice fotoğraf çekmek, hi-fi sistemler, doğa yürüyüşleri, deniz/resif akvaryumları, koşu, kick box... Son ikisini 5 - 6 aydır dizimde olan sorun sebebiyle hayli ihmal ettim.

Alıntı

Bıçak yaparım.

Alıntı

(16-03-2016, 08:38 PM)kuzeybuzulu demiş ki: Sn.Shepherd,

Ben de dağcılıkla uğraşıyorum.

Ancak hayatta o ipe bağlanmam, hele ki ellerin de kazma yerine baton varsa ve inişte ise asla.

Saygılarımla

+1 . Bir an içim buz kesti ... Fotoyu görünce . Forum üyeleri anlasın diye yazıyorum .

İpli olan foto = parmağı tetikte kafasına silah dayamış biri

Yaklaşık ayni şeyler .

Saygılar .

Bozkurt Işıklı

Alıntı

Bu işin acemisi olan şahsıma neresinin yanlış olduğunu ve mümkünse doğrusunu paylaşırsanız çok sevinirim. Bu arada sayın kararsıza denk gelmişken bir soru sormak istiyorum.

Alıntı

Vazgeçemeyeceğim hobim RC. ve RC yarışları

RC Garajımdan bir estantene,

[Resim: DSCN7499.jpg]

Medarı iftaharım;

[Resim: g%20dere%2065.jpg]

[Resim: g%20dere%2047.jpg]

[Resim: g%20dere%209.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
FeLis_Leo, Haritacı1461

Foruma Git: