Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz K11 mi, Canik L 120 mi?
Merhaba arkadaşlar.1seneye yakındır takip ediyordum fakat yeni üye oldum.bi konu hakkında beni bilgilendirirseniz çok memnun olacağım.konularda veya karşılaştırmalarda bulamadım.silah satın alma belgem yeni çıktı,nasipse bu hafta silahımı Alcam.fakat k11 paslanmaz mat ile L120 beyaz arasında kararsız kaldım.bilgilendirirseniz şimdiden teşekkür ederim.saygılar.Sad

Alıntı

Sn.Zafer66 ,

Forumu 1 seneye yakın bir zamandır takip ettiğinize göre ''yazım ve imla kurallarına'' karşı daha dikkatli olmanız ve uymanız gerekmez mi?

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
drmehmet
Merhaba sayın forum üyeleri yeni konu açmamak için buraya yazıyorum. Satın alma belgem çıktı bende ilk seçenek olarak Canik L120 Beyaz Krom almak istiyorum fakat şuanda İstanbul Mke de bitmiş. Siyah L120 ile Beyaz L120 arasında boya konusunda herhangi bir fark varmıdır kalite bakımından ?

Alıntı

Merhaba Sayın üyeler.Bugün MKE'den arkdaşıma aldığımız Sarsılmaz K11 Paslanmaz Mat tabancasını kutu açılımı,resimleri ve atış videosunu sizlerle paylaşacağım.Belki bu modeli düşünenler ile ilgili biraz faydalı olabilir.
[Resim: 1.jpg]
Standar Mavi kutu ile teslim aldık.
[Resim: 2.jpg]

[Resim: 3.jpg]
Kutusun'dan standart olarak bir adet yedek şarjör,kullanım kılavuzu,kılıf ve silah bakım yağı harbi çıkıyor.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Mechul, taarruz, ckenarli
Mke poligonunda, sadece 1 şarjör mermi atılmasına müsade edildiği için, soluğu Elmadağ'da aldık ve 15 adet mke poligonunda olmak üzere +100 adet mermi atışı yaptık.Daha sonra video ekliyeceğim.

[Resim: DSC_1202.jpg]

picture hosting

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
Belki çok bi atım adedi değil ama herhangi bir takılma tutukluk olmadan 115 atım yapması açıkca bizi sevindirdi.Daha sonra eve gelip sahra sökümü yapıp elimizden geldiği kadar temizledik ve bakımlarını yaptık.
[Resim: 5.jpg]

upload pic

[Resim: 7.jpg]

[Resim: 8.jpg]

[Resim: 9.jpg]

[Resim: 10.jpg]

[Resim: 11.jpg]

[Resim: 12.jpg]

[Resim: 13.jpg]

[Resim: 14.jpg]

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
Yasin06, taarruz, fbalun, ckenarli, defender45acp
Sürgü salma manivelası ve horoz dışında herhangi bir parça'da herhangi bir deforme göremedik.
[Resim: 16.jpg]

[Resim: 18.jpg]

image upload

[Resim: 17.jpg]

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
heisenberg, taarruz, drmehmet, ckenarli
Atış videosu Linktedir.Yazım ve imla hataları ve resim video çözünürlüğü için özür dilerim.Saygılar

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
heisenberg, fbalun, blacksea, drmehmet, ckenarli

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi