Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ Shadow 2
CZ'nin Shadow serisi güncellenmiş. IWA 2016'da duyurulmuş olması lazım.

http://www.czub.cz/en/produkty/pistole/c...dow-2.html

75B üzerinde yapmayı düşündüğüm tüm tadilatları adamlar yapmış bitirmiş. Çekme kertikleri genişletilmiş ve ön tarafa da ilave edilmiş, kabze önü pürüzlendirilmiş, kunduz kuyruğu da güzel. Sanırım benim CZ SA olduğu için emniyet mandalını büyütmekte doğru olurmuş. (Sat 75B yi al Shadow2 yi ne uğraşacaksam)
Mekanik olarak şahlanmanın eski jenerasyona göre ciddi olarak azaltıldığı belirtilmiş.
Şarjör salma mandalı değişmiş.
Tetik tekrar kurulma mesafesi azaltılmış.
Kendilerinin deyimi ile tam anlamı ile "Competition ready" olmuş.

Alıntı

Yani şu an aldığımız SP 01 shadow bu şekilmi geliyor?

Alıntı

Silah harika ama gözüme takılan birşey oldu. Adamlar resmen bizim Canik'in tetik korkuluğunu çalmışlar Smile Gerçi özenilmiş olduğu belli ama klasik tetik korkuluğu bana göre CZ' yi CZ yapan görsel faktörlerin başında. Canik sahibi olarak Mke'de silahı teslim almak için kutuyu açtığım andan itibaren gözüme takılır bu tetik korkuğu. Tetik korkuluğu dahil silahın görseli ve video'da ki performansı harika olmuş.

Saygılar.

Alıntı

[Resim: 20160307_131528_zps5mwdmiga.jpg]

Yeni shadow2 sn. Sem.
Forumda konunuzu okuyunca sizin için fotoladım.
Saygılarımla

Alıntı

Sürgünün yan alanı cok dar ve ilk mermiyi namluya sürmek için klasik tuttuğumuz alan keskin kenarli oldugu icin insanın eline batıyor. Sert yayı da eklediğiniz de parmaklarınızda iz birakiyor ve ciddi acıtiyor. Ben zorlandım şahsen...

Alıntı

MKE'ye gelir mi acaba? Şimdiden bende kaşıntı başladı da.... Bu mevzuatla kaşıntı da olsa bazen yapacak birşey olamıyor.

Alıntı

Tetik korkuluğu estetik den çok fazla uzakta.

Alıntı

Tetik korkuluğu estetik kaygılardan ziyade IPSC taifesinin kavrama ve parmak yerleştirme alışkanlıkları gözetilerek şekillendirildiğinden biraz şekilsiz olması çok normal... SIG SAUER' in eskilerde kullandığı çok güzel bir slogan vardı, kendi disiplinimdeki " Anima forma corporis. " , " Bedenin şeklini ruh belirler " özdeyişiyle de örtüştüğü için kafama kazınmıştı; " Form follows function. " yani " Şekli işlev belirler."

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alpago
Cz shadow 2 mart veya nisan ayı gibi mke vitrininde olacak tahmini fiyatı 3'700 usd 
Usd kuruda o aylarda yüksek olursa fiyat iyice yükselecek bu modele bu kadar para verilirmi ?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi