Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meraklı Sorular
Merhabalar,
Aşağıdaki resimde altını çizdiğim kısımda "Gizli Üyeler" ibaresi geçiyor. Bu ne demek? Bir kaç kere denk geldim. Merakımı celbetti. (bu kelime böyle kullanılıyordur inşaAllah Angel)

İyi günler, iyi çalışmalar.

[img]http://[Resim: sketch-1456998399379_zpsnrp98rro.jpg][/img]

Kullanıcı profilinizden sizinde kaptabileceğiniz bir özellik. Kişiye özel tercih.

Merhabalar Sn. Kimble,

Teşekkür ederim yorumunuz için. Ben sadece merak ettim kimdir bu gizli üyeler. Sonradan aklıma geldi, adminler öyle görünüyor olabilir diye. Neyse çok önemli değil. Merak sadece.

İyi günler, iyi çalışmalar.

Selamlar Sayın Kimble,

Ne demek istediğinizi geç te olsa anladım. Gizli üyelerden kasıt, kendisini gizlemiş forum üyesi demek. Jeton köşeli olabiliyor bazen. MKE mermileri gibi, biri birini tutmuyor Big GrinBig Grin

Bir admin yahutta moderator ile mail yoluyla görüşmek istiyorum, yardımcı olur musunuz?

Madem ortaya karışık bir konu oldu benim de forum düzeni ve okunabilirliği açısından bir ricam olacak;

Özellikle uzun mesajlarda alıntı yapacağımız zaman mesajın tamamını alıntılamak yerine yalnızca üstüne basacağımız kısmı alıntılılamak ve hatta çoğunlukla bir cevap verilmediği ya da yorum katılmadığı için yalnızca kime yazıldığı belli olsun diye Sn. XX diye belirtip hiç alıntı yapmamak hem server yoğunluğu hem de asıl önemli olan kolay okunurluk ve bilgiye ulaşmayı kolaylaştıracaktır.Basitçe örneklemek gerekirse biri 1 sayfa bilgi veriyor diğeri aynı 1 sayfayı alıntılayıp yalnızca katılıyorum diyor gibi

Silahımız tamir için yetkili bir ustaya teslim ettiğimizde, ilerleyen süreçte yasal yönden herhangi bir sıkıntı yaşamamak için ne tür bir yol izlemek gerekir? Bu işlemlerde uygulanacak prosedür nedir?

Saygılarımla.

Yetkili silah tamir bakım atölyesine İç İşleri Bakanlığı tarafından tahsis edilen mühürlü envanter kayıt defterine kayıt yapılır. Defter size imzalatılır. Müteakiben ayrı bir teslim tesellüm evrakı doldurulur, bir nüshası size verilir. Artık silahın tüm hukuki sorumluluğu silah tamir bakım atölyesindedir.

Saygılar.

Merhabalar,
Glock g26 gen 4 kutu içeriği nedir?
Kaç adet şarjör bulunuyor?
Şarjör kapasiteleri nedir?
Glock g26 gen 4 'ü olan üyelerimiz resim paylaşır ise çok sevinirim.
Teşekkürler.

MKEK' de satılan tüm Glock modelleri;

Bir adet yedek, bir adet tabancanın üzerinde olmak üzere toplam iki adet şarjör, hızlı şarjör doldurma aleti, harbi, fırça, kullanma kılavuzu ile satılmaktadır.

G26 faklı zamanlarda, farklı kapasitelerde şarjör ithal edilmiştir. MKEK bazen iki adet on fişek kapasiteli şarjörle, bazen iki adet on iki fişek kapasiteli şarjörle, bazen bir adet on iki fişek, bir adet de on fişek kapasiteli şarjörle sipariş vermektedir. Bu nedenle farklı zamanlarda ithal edilmiş G26 şarjörlerinin fişek kapasiteleri birbiriyle aynı değildir.

Saygılar.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi