Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Dolabı
Bu akşam evde kendim yaptım. Maliyet 150 TL Smile)

[Resim: 20170314_231400.jpg]

Alıntı
21 üye teşekkür etti:
kuzeybuzulu, Sabri, Gravis_Pro, fbalun, heisenberg, asuspc, ckenarli, ismicey, Xlll, nimso, Dr.Oz, ayasli, bilhan, sem, sparus, Ruhsuz, wubıh, ThePulchra, mimaslan, alpago, SERKANGECGEN74
Silah dolabım bitti. Stickerler yapıştırıldı.  Artık  sevdiğim uğraşılar emniyetli  şekilde birarada .

[Resim: IMG_0507.jpg]

[Resim: IMG_9978.jpg]

[Resim: IMG_9980.jpg]

Saygılarımla,
C.E

Alıntı
16 üye teşekkür etti:
Yasin06, heisenberg, fbalun, rainman, kazanci, Murphy, Karagoz, 1905sss, sem, Borz, husrev, demirci57, ismicey, tekoglu, lenduha, Ruhsuz
Merhaba,
Başlığı görünce yüzlerce silah dolabı resmi bekledim. Neyse ki öyle fazla kimsede yokmuş. Çok kıskanırdım çünkü...
Saygılarımla

Alıntı

Selamlar,
Aralık ayı harcama kotası dolduğundan Ocak-Şubat gibi bir adet silah kasası almayı planlıyorum.
http://www.arpacicelikkasa.com/silah.html adresinden inceleyebileceğiniz modellerden GB5120-A modelini almayı düşünüyorum. Ürünü yakından incelemedim. Telefon ile görüştüğümde 2200 TL fiyat verdiler. Bir ara gidip incelemeyi planlıyorum. En az 5 tüfek alabilecek, bildiğiniz gördüğünüz bir ürün varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
Saygılarımla.

Alıntı

Bu sıralar benim de almaya veya yaptırmaya niyetim var.Tavsiye öneri iyi olur.

Alıntı

(15-12-2017, 11:29 PM)asuspc demiş ki: Bu sıralar benim de almaya veya yaptırmaya niyetim var. Tavsiye öneri iyi olur.

Gelecek yıl başında, Cannon silah kasalarının yanına Stack-On silah dolaplarını ekliyoruz. Eğer birkaç yüz kilo ağırlıktaki kasalar yerine boyutuna göre 40-80 kg arasında, bazıları modüler olan silah dolapları düşünenler varsa, biraz beklemesini tavsiye ediyorum. 

İncelemek isteyen olursa, üretici firma linki:

https://www.stack-on.com/product-categor...-cabinets/

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
tirendaz, yyildiz, Yasin06, asuspc, husrev, blueokkes, sem, pasa_7676, lenduha
Harun Bey çok güzel bir haber. Ülkemizde tüfek dokabı diye diye satılan dolaplar ya para kasasından bozma ya da soyunma dolabı tarzında.

2-3 arkadaş bizim de 6 mm. sacdan 4 köşe 2 menteşe bir dolap yaptırma niyetimiz vardı. Onlara da vereceğim bu haberi.

Gönderdiğiniz URL açılmadı fiyat hususunda aşağı yukarı bir tahmininiz olabilir mi şu aşamada?

Alıntı

(16-12-2017, 11:03 PM)Yasin06 demiş ki: Harun Bey çok güzel bir haber. Ülkemizde tüfek dokabı diye diye satılan dolaplar ya para kasasından bozma ya da soyunma dolabı tarzında.

2-3 arkadaş bizim de 6 mm. sacdan 4 köşe 2 menteşe bir dolap yaptırma niyetimiz vardı. Onlara da vereceğim bu haberi.

Gönderdiğiniz URL açılmadı fiyat hususunda aşağı yukarı bir tahmininiz olabilir mi şu aşamada?

Link bende çalışıyor ama bilgisayar işleri belli olmuyor. Sitesi <www.stack-on.com> buradan "safe and security products"menüsünden "gun cabinets" alt başlığına gideceksiniz. 

Fiyat listesi henüz elime geçmedi, fiyatları konusunda net bir cevap veremeyeceğim. Ama birkaç gün içinde bilgim olur. Bu marka Gunvault ve Cannon grubunun markası. Tüm grup bu firma ile işe başlamış. Markanın ilk üretimi de silah dolapları. Kasaları ve diğer ürünleri ise "orta" sınıf malzemeler. Kalite olarak Cannon ve Gunvault daha üst sınıf ürünler olduğu için Stack-On'dan sadece silah dolaplarının ithalini düşünüyorum.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
blueokkes, tirendaz, Yasin06, Sabri, husrev, nsyuksel
(17-12-2017, 09:04 AM)harun demiş ki:
(16-12-2017, 11:03 PM)Yasin06 demiş ki: Harun Bey çok güzel bir haber. Ülkemizde tüfek dokabı diye diye satılan dolaplar ya para kasasından bozma ya da soyunma dolabı tarzında.

Link bende çalışıyor ama bilgisayar işleri belli olmuyor. Sitesi <www.stack-on.com> buradan "safe and security products"menüsünden "gun cabinets" alt başlığına gideceksiniz. 

Fiyat listesi henüz elime geçmedi, fiyatları konusunda net bir cevap veremeyeceğim. Ama birkaç gün içinde bilgim olur. Bu marka Gunvault ve Cannon grubunun markası. Tüm grup bu firma ile işe başlamış. Markanın ilk üretimi de silah dolapları. Kasaları ve diğer ürünleri ise "orta" sınıf malzemeler. Kalite olarak Cannon ve Gunvault daha üst sınıf ürünler olduğu için Stack-On'dan sadece silah dolaplarının ithalini düşünüyorum.

Sn. Harun,

Paylaşımınızın üzerinden iki ay geçmiş, acaba dolaplar ile ilgili bir fiyat elinize ulaştı mı? En kullanışlı dolap ''10 Gun Double Door Security Cabinet'' gözükmekte. Böyle bir üründe fiyatlama nasıl olmakta. Muhtemelen ulaşmak zor olsa da güzel dolapmış.

Saygılarımla,

Sn. Harun,

Tac87 ye bakmadan yazmış bulundum, affedersiniz.

Alıntı

TAC 87 Den aldığım CANON kasa anlatmaya gerek yok görüldüğü gibi Süper
[Resim: 4216-C855-6230-4110-AD75-38-B47-CAF598-F.jpg]

[Resim: F7-AE886-E-9-A31-462-E-89-DB-770-B7-C186-ACA.jpg]

[Resim: 63-C26-DD9-C575-4-D95-A4-DF-EB276-BE5-DF04.jpg]

scream 4 jill and sidney

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
Dost, tirendaz, efe1753, yyildiz, XXAHMETXX, ilksurfer, S@riyerli

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi