Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 12 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En son ne aldınız?
[Resim: IMG-20190116-235154.jpg]

[Resim: IMG-20190116-235118.jpg]
Tava aldım.

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
Kıraç Ata, alone61, Xlll, harun, Ahmet Efe, 1905sss, rainman, Yasin06, Fruktoz23, demirci57, alpago, sparus, ismicey
[Resim: IMG-20190117-195929.jpg]

Magpul Ms1. 

Saygılar

Alıntı
13 üye teşekkür etti:
kuzeybuzulu, harun, Yasin06, XXAHMETXX, Fruktoz23, tirendaz, Murata, lenduha, Carbon12, demirci57, alpago, sparus, ismicey
Nihayet Barut kutularının üstüne cinsini yazmaya başlamışlar. Geç olmasına rağmen güzel bir gelişme. Geçen sene yaşanan kırım olaylarından sonra uyandılar demek ki.

[Resim: 2.jpg]

Bunları para ile almadım, camianın güzel insanları para karşılığı veremem, hediye edebilirim kabul ederseniz diye yolladılar:
Karton Kovanlar
[Resim: 3.jpg]

Bir miktar Karabarut:
[Resim: 1.jpg]

Karabarut, keçe üstüne 28gm saçma ile kartonlara dolacak. Hafta sonu hava yapmazsa biraz duman çıkaracağım.
Saygılar

Alıntı
17 üye teşekkür etti:
harun, Xlll, Kıraç Ata, Yasin06, XXAHMETXX, Fruktoz23, tirendaz, kuzeybuzulu, Murata, serdaraktas, lenduha, Carbon12, red, gaul, alpago, sparus, ismicey
(17-01-2019, 08:50 PM)Ahmet Özalp demiş ki: Nihayet Barut kutularının üstüne cinsini yazmaya başlamışlar. Geç olmasına rağmen güzel bir gelişme. Geçen sene yaşanan kırım olaylarından sonra uyandılar demek ki.

[Resim: 2.jpg]
Sayın Ahmet Özalp,

Öncelikle yeni malzemelerinizi kazasız belasız iyi günlerde kullanmanızı temenni ederim. Bir sorum olacak, barutu nereden tedarik ettiniz. 2019'un ilk ayı itibariyle nerelerden barut tedarik edebiliriz.

İlgi ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Alıntı

Olight EDC serisini tamamladım. Bir süre kullandıktan sonra dilim döndüğünce tecrübelerimi forumda paylaşmayı düşünüyorum.

Saygılar...

[Resim: Whats-App-Image-2019-01-19-at-10-55-29.jpg]

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
rainman, alpago, Hero17, Murata, YgtBey, sparus, ismicey

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi